Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha görcsöl a hasad (mert...

Ha görcsöl a hasad (mert mondjuk elvetélsz) az rögtön a görccsel együtt jár a vérzés is? Vagy pár nap múlva jön a vérzés?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 11:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy görcsölt a hasam, majd rá egy órára kb jött a vér is. Ez elmúlt még aznap, de pár nap múlva annyira görcsöltem, hogy nem bírtam felegyenesedni, és szó szerint ömlött... Bementünk a kórházba, csinált a doki egy uh-t, majd a kisműtétet.
2012. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Sajna ezek nem minden esetben jól körülírható dolgok. Én az első terhességemnél egyáltalán nem görcsöltem, nem is véreztem, mégis elment a baba (a 12 hetes UH-on derült ki, hogy nem él). Ennél a várandósságnál az eleje óta folyamatosan görcsölök, 10-16. hét között barnáztam és véreztem is, mégis megmaradt a baba. Gondolom, azért kérdezed, mert ilyen tüneteket tapasztalsz... Próbálj megnyugodni és bizakodni, ez a legtöbb és a legjobb, amit tehetsz! 25 hetes kismama
2012. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2. vagyok: azt elfelejtettem, hogy görcsölés sok mindentől lehet, de ha beveszel egy Magne B6-ot, azzal nem tudsz ártani, viszont lehet, hogy elmúlik a görcs.
2012. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Azonnal jön a vérzés is..de nem csak pecsételő kicsi...hanem sok mint egy erős mensesnél,mikor óránként cserélsz betétet...Ha csak kicsi a görcsölés vagy pecsételős a vérzés még nem jelenti hogy gond van. Én a 2.babával vérezgettem 1szer 1szer véres lett a bugyi,nem nagyon de több a pecsételésnél,a hasam is görcsölt párszor ha sokat mentem vagy siettem...pihenni kellett,kímélő életmód,,és minden rendben volt..
2012. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen reggel görcsöltem eléggé kb. 1 órát, de aztán mintha elvágták volna, azóta semmi. Vérzés sincs, de ijesztő volt. 7hetes vagyok 3 babával. :) Aggódom értük mert sokat vártunk rájuk.
2012. ápr. 4. 11:56
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 9 hetesen volt, hogy nagyon begörcsöltem, de végzés egyáltalán nem volt, ezért másnap a gondozáson meg sem vizsgáltak. Azt mondta a dokinő, hogy ez a görcsölés normális, ha nincs vérzés, csak szedjek magnéziumot. 2 nap múlva az uh-on már azt mondták, hogy nincs pulzálás. :(
2012. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
vettem be reggel magne B6-ot és rá egy órára el is múlt. Akkor az használt? :)
2012. ápr. 4. 11:58
 8/19 A kérdező kommentje:
9hetes volt kismama:Nagyon sajnálom!!! :(
2012. ápr. 4. 11:59
 9/19 anonim ***** válasza:
A görcsölés attól is lehet, hogy nő a méhed, nyúlnak a szalagok. Mert azért 3 baba elég nagy helyet foglal.:) Ha nem véreztél nincs gond. Ha mégis ilyet tapasztalsz, még ha nagyon kis mennyiségben is, azonnal kórház!!! De remélem erre nem fog sor kerülni. Boldog babavárást! (1.voltam.)
2012. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Egyenlőre nincs még csak barnázás sem és már nem is fáj, csak nem tudom mi volt....aggódtam. De nagyon köszi mindenkinek! Megnyugtattatok! :) Remélem nincs gond! Az a baj, hogy csak 25.-re hívott vissza az orvos! Hétfőn voltam ultrahangon ott minden rendben volt, rendes szívhang is volt mind a 3nál.
2012. ápr. 4. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!