Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D-s ultrahangra mikor kell...

4D-s ultrahangra mikor kell bejelentkezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

28. héten szeretnék menni 4D-s ultrahangra, Budapesten, a Mester utcába.

Mennyi idővel előbb kell bejelentkezni? Most vagyok 22 hetes. Ha valaki volt ott, akkor várom a véleményeket! Mennyi időt vesz igénybe? A honlapjukon ezt nem írták. Köszönöm!


2012. ápr. 4. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

èn 1 hónappal elötte szoktam (2 gyerek).


de 28-ik héten én már nem mennék, akkor már alig látszik valami rendesen. most szerintem a legjobb idöben vagy, még egy hónapig.

2012. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 20-25 hó között érdemes, de mi máshol voltunk, és nem láttunk sok mindent, csalódás volt, béna dokival :(. Persze fizetni kellett érte, a semmiért.
2012. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a doki az előző és a mostani terhesség alatt is azt javasolt, hogy a 24-28. hetek között menjünk. Elsővel a 26. héten voltunk.

Most 25 hetes vagyok, jövő héten kérek időpontot.

2012. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi nem a Mester utcában voltunk, de bejelentkezéstől számítva 1 héten belül kaptunk időpontot. A 26. héten mentünk. Szerintem is menjetek egy kicsit korábban a 28 hétnél, mert ha túl nagy már nem látni jól.
2012. ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!