Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma leesett a hőm 37,1-ről...

Ma leesett a hőm 37,1-ről 36,8-ra. Nyúlós, sárgás szagtalan folyásom van. A terhességi tesztem ma reggel halványabb egy picivel, mint a tegnap délutáni. Baj van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 hetes terhes vagyok, NAGYON VÁRTUK A BABÁT!!! Múlt héten voltam vizsgálaton, minden rendben volt. Legközelebb pénteken kell mennem. Pont ma töltöttük a 6. hetet. A napokban nem mértem a hőmet, de már beállt 37,1-re, ma reggel pedig 36,8 volt. Hétfőn húzták ki a fogam. Szájban szoktam mérni a hőmet, de reggel megfájdult a fog helye, ezért néha ki kellett nyitnom a szám. Lehet, hogy ezért? A teszt halványabb lett, de lehet, azért, mert nem az összes vizeletet fogtam fel, hanem csak kevesebbet??? Nyúlós, enyhén sárgás lett a folyásom ma reggel. Tegnap még fehér volt, krémes. NAGYON FÉLEK!!! UGYE NINCS SEMMI BAJA A PICÚRNAK??????????? SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 16. 06:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Ha babás vagy minek méred már a hődet?Nyugodj meg ott a babó a pocakba,a szervezeted teljesen átalakul.Ne méregess felesleges. Örülj a babónak, és azzal foglalkozz, hogy nemsokára anya leszel. Ne stresszeld magad feleslegesen.Nem kell tesztelni se tök felesleges.A folyás pedig normális addig amíg nincs szaga, nem véres.Nekem is végig volt, és minden vizelet vizsgálatom, minden leletem jó volt.Nyugi, és élvetd a várandóságot, ne pedig a negatívumokat keresd, mert mindig fogsz olyan kérdésekkel találkozni, amit úgy se tudsz megfejteni, és csak örlöd magad. Jó baba várást 39 hetes kismama
2008. ápr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Nem akarok minden "aprósággal" orvoshoz futni, csak már OLYAN SOKAT VÁRTUNK RÁ! NEM AKARJUK ELVESZÍTENI!!!!!! Akkor ráérek pénteken menni dokihoz?

2008. ápr. 16. 07:35
 3/8 anonim ***** válasza:

szia...kérlek segits nekem..nekem 10-én kellett volna megjönnie.nem jött és a doki babaát állapitott meg..a netes kalkulátor szerint az 5.hétben vagyok.mikor töltöm be?hogy számolod?:hétfön kell vissza mennem...mit fog látni az orvosom?többet látunk már?

Amugy ne aggodj nekem is váltakozik a folyásom..Semmi baja a babodnak..:Dne mérd a hödet,nem kell aggodni,ö már ott van és növekszik..ja még az a a kérdésem hogy neked volt uh-d ennyi idösen?neked mit láttak?segits!!!

2008. ápr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia! Én a utolsó mensim első napjától (márc.5-től) számolom.

5 hetesen már csinált UH-t a dokim és egy 2 mm-es pöttyöcskét látott!!!

2008. ápr. 16. 07:47
 5/8 anonim ***** válasza:
és kitudnád számolni nekem hogy én melyik nap töltöm az 5 hetet?ha nem gondd?már 13.-án jött meg..
2008. ápr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Holnap leszel pont 5 hetes!!!!!!


Te is meg tudod nézni: www.nana.hu

Aztán a Baba-mama és azon belül a terhességi kalkulátor! Én 28 napos ciklussal számoltam a Tiédet, de ez nem befolyásolja a hetet.

2008. ápr. 16. 07:58
 7/8 anonim ***** válasza:
köszönöm..pont 28-as a ciklusom.megyek megnézem ott...nagyon köszönöm és nagyon boldog babavárást kivánok neked,..a höméröt meg törd ketté...:D
2008. ápr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Első válaszóló vagyok. Szerintem nyugodtan rá érsz pénteken menni.Amióta itt ababó a pocakomba egyszer sem mértem hőt. Szépen fertőtlenítsd le, és mehet a szekrény mélyére.Szedjél magnéziumot, már most mert a 12-15.hét között ahogy a méhszalagok nyúlnak, eszméletlen nyílaló érzéseid lesznek, és addig fől tudod tölteni a szervezetedet magnéziummal, és hátha neked majd nem fáj annyira mint pl nekem.Sima béres magnézium napi 2*2. Reggel este.Terhességi vitamint is nyugodtan szedjed. Én gravida párti vagyok, de erre tutti be írják az elevitet, ami nekem nem vállt be.Szervezet függő.Ja és a terhességi hétről csak annyit, hogy fog az még válltozni, ezt fizikai képtelenség percre pontosan meghatározni.Nekem az első uh-nál ami a 7.héten volt, máj-5 volt,azóta már ápr-25.Jó babó várást.39 hetes kismama
2008. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!