Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Canesten Kombi kérdés?

Canesten Kombi kérdés?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy délelött szinte teljes egészében kipottyant a tabletta belőlem? Miért nem olvadt el? Akkor nem is használhatott semmit?
2012. ápr. 5. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor ilyeneket kellet használnom, akkor éjszaka használtam, hiszen akkor vízszintesen fekszem. A helyén marad, ahol kell, és másnap persze a "felesleg" távozik, olyankor ajánlatos használni betétet. Napközben használod? Akkor persze, hogy kijön.
2012. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert ezeket a kúpokat este szokták felhelyezni úgy hogy betétet kell berakni magadnak mert reggelre kifolyik.
2012. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Használni csak úgy használ hogyha elolvadásig van benned
2012. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy este raktam fel és ahogy írja fel sem kelek rögtön kezet mosni sem. Nem értem, alacsony lenne a testhőmérsékletem vagy mégis miért nem olvad el?!
2012. ápr. 5. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem megváltozott az összetétele. Pár éve még nekem is kifolyt, mostanában ugyanúgy egy darabban, vagy félbetörve esik ki, még morzsálódik is.

Nekem így már nem is használ:(

2012. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne csak rögtön ne kelj fel, hanem egyáltalán ne. Én fertőtlenítős kéztörlőt használok olyankor. Aludj el. Aminek fel kell abból szívódnia, az fel is fog.
2012. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!