Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitseg! Apuka le akar...

Segitseg! Apuka le akar mondani a babarol mert nem akar kotelezettsegeket vallalni es gyerektartast fizetni! Megteheti?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 18:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

Mikor terhes lettél, még akarta?

Egyik barátnőm hasonló cipőben jár. 1 éves elmúlt már a gyerek, és csak megy a per, de apuka még mindig nem vállalja fel a gyereket.

Mivel különböző emailekben nyoma van, hogy mikor kiderült, hogy a lány terhes, apuka már akkor nem akarta a gyereket és apaságit sem írt alá, még a gyámügyön is azt mondták, hogy ez a csata eltarthat évekig és akkor sem biztos, hogy apuka veszít. :(

2012. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Bár egyszerű lenne de nem az :( 4 hétig akarta, majd az anyja lebeszélte, így a 10. héten benyögte hogy nem akarja.. Akkor ebből így lehet gond?? Egyébként nyoma (tehát e-mail, sms, hasonlók nincsenek..)
2012. ápr. 5. 22:59
 13/16 anonim ***** válasza:
43%

Azon se aggódj, ha nincs semmi jövedelme. Ha eredménytelen a végrehajtást a megítélt tartásdíjra, akkor a gyámhivatal megelőlegezi.

Te örülj a babádnak! És még meggondolhatja magát!

2012. ápr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

11 vagyok.


Na ma beszéltem barátnőmmel.

A bíróság nagyon görény volt, pedig nő volt a bíró. 20000Ft/hó ítélt meg, és 3 hónapra visszamenőleg. 1 éves múlt a kislány. Na ennyit erről. :(

Apuka meg él vígan, csak jobb ügyvédje volt, mint a barátnőmnek. :(

2012. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Elég görénytelen ez a férfi! ez nem úgy megy, hogy megcsinálom aztán anyám lebeszél róla és a terhes nőt meg megzsarolom az abortusszal... anyuka pici fia! Szeresd a babádat, Ő a tiéd! Ne hagyd magad zsarolni! Igaza van az előttem szólónak megelőlegezik, aztán az apukán behajtják kamatostul! Ezen nem kell aggódnod! Fel vagyok háborodva, hogy manapság lehet ilyet egyáltalán, hogy előtte akarta, aztán amikor meg terhes lett, már nem. És utólag a bíróság végülis az apának ad igazat, abban, hogy miér tn em vetette el? Tartásdíj nem a keresethez van amúgy igazítva?
2012. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ez nem olyan rossz ...


megvan adva, hogy max. mennyi ideig hitelez az állam, és mennyit (nagyon keveset)

és csak akkor, ha a szülő, akinél van, nem tudja eltartani, és a jövedelemhatár a megszabott alacsony alatt van.

2012. nov. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!