Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hetfon csaszaroznak, es hat...

Hetfon csaszaroznak, es hat kicsit kivagyok, felek, tudnatok valami vigasztalot mondani?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem lesz fájdalmas szülésed, másnap tényleg rossz, de ha ez megnyugtat ketten voltunk a szobába császárosok és mi "épültünk" fel leghamarabb. A császáros hegem már nem is látszik, mintha tűvel kicsit meghúztam volna, 18 hónapja volt.
2012. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt. Engem a barátnőim azzal vigasztaltak,hogy legalább nem sérült a nunim!:)

És igazuk volt! Nekem így könnyebb volt.

Én nagyon hamar felépültem. 3. nap már futottam a folyosón a dokim után!:)

2012. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mi a félelmed oka? Engem tavaly császároztak. Normál szülésnek indult, semmi gondom nem volt a terhesség alatt, imádtam az egészet. Viszont én végig azt mondtam, hogy normál úton nem szeretnék szülni...de a jelek arra utaltak, hogy úgy fogok. Aztán 10 óra vajúdás után végre megcsászároztak :relatív téraránytalanság, fájásgyengeség miatt. Beszorult a lányom a szülőcsatornába, se ki, se be. (Meghallgatott :o) )

Nekem semmi rossz emlékem nincs, nem is féltem tőle. Már a végén annyira nagyok voltak a fájások, hogy nekem egy megváltás volt amikor beadták az érzéstelenítőt. Nem fájt, nem volt semmi rossz benne. Utána kicsit kellemetlen volt a felkelés és lefekvés az ágyba, de ennyi. Azóta sem volt baj a sebemmel, és minden rendben van.

Szóval nem tudom mi a félelmed oka, de ne félj, jó kezekben leszel!!!!

2012. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3 nap múlva anyuka leszel!! Kitartás!! :)
2012. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyrészt mindjárt meglátod a kisbabádat, ez fantasztikus! Másrészt bár nagyon együttérzek veled, mert biztosan én is depis lennék ha nem tudnék szülni, viszont az első szülésem után fél évvel még mindig nem volt az igazi a szex. Bő 6 hónap kellett, hogy helyreálljanak a dolgok. 3 hónapig meg egyáltalán rám se nézhetett a férjem annyira fájt. Szóval ezt a részét megúszod. És ott lesz a kisbaba, aki minden lelki fájdalomért (és fizikaiért) kárpótol.
2012. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vígasztaljon, hogy édesanya leszel. Nem az számít hogyan születik a babád, hanem a végeredmény. Nem fog beszorulni a szülőcsatornába, nem lesz oxigénhiányos, nem akad el a válla, nem kell vákumozni, nem lesz gátvarrásod, nem fog fájni a szex, stb. (és nem jársz úgy mint én, hogy szétnyílik a gátsebed és egy lyukkal az alfeleden élsz :) (illetve így kettővel) )Örülj a kisbabádnak, és élvezd az anyaságot! Sok boldogságot nektek!
2012. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy voltam mint te. Még egy ehhez hasonló kérdést is tettem fel:)

2hónapja szültem császárral.

El kell mondjam, hogy fölöslegesen paráztam.

Semmi extra nem volt, nem éreztem semmit tényleg.

Nem akarlak ijesztgetni, de a császár utáni első felkelésre már most készülj fel lelkiekben. Nem hittem volna, hogy ilyen lesz. Nekem ez az egyetlen egy nehézség volt.

Én császár utáni 3. nap már majdnem hogy szaladtam :)

A vágás sem durva, bugyi takarja, nekem 13cm-es lett a vágásom.

Szóval nyugi, minden rendben lesz :)

2012. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

jaj de rendesek vagytok komolyan mondom oszinten jol esett toletek lanyok hogy probaltok nyugtatatni:) es erzem hogy kellet is mert most egy kicsit jobb, igen engem is az vigasztal hogy vegre 9 honap utan meglathatom a kislanyomat:) reggel 10 re kell bemenjek a korhazba es delbe lesz a mutet, vagy azt mondtak egy kicsit hamarabb, es ez igazan jo hogy nem kell orakat varni szenvedni hogy vegre kibujjona csopseg hanem bemegyek es hipp hoppra szoszerint kikapjak, belolem:)) mindenkeppen megirom milyen volt, es hogy hogyan zajlott le az egesz!

koszi lanyom megegyszer es mindenkinek boldogsagot a babaitokhoz!!!

2012. márc. 17. 00:34
 9/16 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Nekem is progis császár lett volna, de egy nappal előtte beindult a szülés. Engem is délben császároztak. Semmi rossz élményem nincs, a 3. napon már itthon voltam. Olvass utána, mi mi után következik, mit csinálnak a műtét után. Nekem ez segített, tudtam mi történik körülöttem. Mondjuk én külföldön szültem és nem beszéltem a nyelvet. :)

Szóval ne izgulj, nem soká megsimogathatod a lányod!

2012. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
en is kulfoldon szulok..
2012. márc. 17. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!