Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hálapénz, Bajcsy kórház...

Hálapénz, Bajcsy kórház szülészete, mi az aktuális "tarifa"?

Figyelt kérdés
Tapasztalatra lennék kíváncsi, hogy a bajcsys orvosoknak milyen orvosok, valamint hogy milyen tarifáik vannak? Aki szült már itt valamelyik orvosnál, az leírná a tapasztalatát? Akik különösebben érdekelnének: Varga-Horgosi Ágnes, Kubicsek Tamás, Sulyok Csaba doktorok. Illetve a szülésznők.
2012. ápr. 5. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Varga Horgosi Ágnesnek 20 ezret adtam szülés után, mert tényleg nagyon meg voltam elégedve vele. Úgy tűnt, elégedett, mert utána is látogatott rendszeresen, amíg bent voltunk.
2012. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

30e Ft-ot adtunk dr Kubicsek Tamásnak, 2010-ben szültem nála. Hozzá jártam terhesgondozásra az sztk-ba, nem fogadtam fel. Épp ő volt ügyeletben, amikor szülni mentem. És úgy ahogy az első, azért adtuk a pénzt, mert tényleg hálásak voltunk.


Ha felfogadott dokiként kérdezed a tarifáját, akkor szerintem 80e Ft körül lehet. Akihez most járok terhesgondozásra, ő ennyit kér attól, aki felfogadja őt a szülésre. (Most sem tervezek orvost fogadni.)


A Bajcsy-s orvosok egyébént szuperek, a szülésznők szintén. Csecsemősöktől kérdezni kell, ha valamiben bizonytalan az ember, nagyon elfoglaltak (és néha morcosak).

2012. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Varga doktornő rettentően szimpatikus, eddig kétszer voltam nála, még csak a terhesség legelején vagyok. Azt hiszem én sem tervezek fogadni dokit, egyszerüen nem engedhetünk meg magunknak 80E ft plusz kiadást. A legjobbakat a Sulyok doktorrol hallottam, viszont az árai sem másodosztályúak, legalábbis ahogy hallottam. Kubicsek doktorrol irtak még jókat, nála eddig egyszer voltam.
2012. ápr. 5. 21:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is V.H.Ágnesnél vagyok, a nővérem is nála szült. A Bajcsi jó ilyen szempontból, sok alternatív lehetőség van. Ági fiatal, tehetséges, komoly gondolkodású. Eligazodik a konzervatív módszereken és a modern szülési technikákon is. Mindkettőnknek fogadott orvosa volt, ők 50e-t adtak neki, de volt hogy a vizsgálatokkor is adtak. Én 60e-t adok majd, de nem fizetek vizsgálatokkor.
2012. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy látom, a doktornőről mindenkinek jó véleménye van. Így azt hiszem, hozzá fogok járni terhesgondozásra, és megkérdezem tőle, mi lenne az ára ha együtt szülnénk.
2012. ápr. 6. 18:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt fogja mondani, 60.
2012. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, és sok boldog babát!! :)
2012. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)))) Hm. 60-at nem hiszem, hogy ki tudunk fizetni. Valószinüleg nem fogok terhesség alatt dolgozni, mert még 2 hét van a próbaidőmből, de olyan kitétel van a szerződésemben, hogy ha nem teljesitek ugy ahogy azt minden hónapban elvárják, akkor kirughatnak. Szóval valószinüleg ki is fognak. Így nem valószinü, hogy ennyi pluszt félre tudunk tenni. De ha nem rugnak ki, akkor igen. Reménykedem.
2012. ápr. 6. 20:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel. Van ott még családi pótlék is, meg anyasági támogatás, a munkahelyeden meg ne szóld el magad idő előtt. Tudom, milyen nehéz teljesíteni, nekem is borzasztóan kemény volt amíg dolgoztam, jó ha nincsenek magaddal szemben túlzott elvárásaid. Nekem biztonságérzetet nyújt, hogy a kezdetektől fogva van egy orvos, akiben megbízom, és tudom, hogy felhívhatom, akármi van. Szerintem ne vesd el a lehetőséget, járjál csak nyugodtan hozzá, merthogy jókat hallottál róla, tartsd vele a kapcsolatot, aztán a konkrét "tarifákra" úgyis csak a huszon akárhanyadik héttől lesz szó, neked nem is kell addig felvetned se. A bajcsiban megtalálod, meg a x.keri egeszségházban rendel. Tudod, hogy mire számíthatsz, és akkor majd elég lesz eldöntened. Csak mondjuk addig is jó, ha tud rólad, meg ha te sem összevissza mindenkihez jársz, hanem egy orvoshoz az elejétől.
2012. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem is arról van szó, hogy elszólom magam, mert valahogy még ezt az időt kibirom, de a teljesitményelvárást eleve nem ugy határozzák meg, hogy tök simán elérd. Szóval valószinüleg rövid úton becsődöl ez a lehetöség, de amig nem küldenek el, addig maradok. Bár azért elég stresszes a dolog, igaz, ülőmunka, de maga a feladatkör stresszes. Eddig mindig azon rágtam magam,hogy jujj nem lesz meg a teljesitmény, jajj mi lesz. Igen, maradok is a doktornőnél, aztán majd meglátjuk, hogyan alakul. Ahogy hallom, a legtöbb orvos jó a Bajcsyban, bár gondolom, ez hangulatfüggő is. Köszönöm a bíztatást!
2012. ápr. 6. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!