Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kifejezések angolul? Angliában...

Kifejezések angolul? Angliában élek, 1 hónapos terhes vagyok. A héten vagy a jövő héten szeretnék orvoshoz menni. Tudja valaki, hogy milyen kifejezést használnak itt a kombinált és az integrált tesztre?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 07:19
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Kérhetsz double/Triple/Quadruple tesztet,ami vérvétel,Down-szindrómát néznek vele.(15-20 hét)Van a CVS(Chorionic Villus Sampling),szintén vérvétel,Down kór és kromoszóma rendellenességet néznek vele.(11-14). Kérdezz rá,mert nem mindenhol csinálják.

Hát ezeket találtam,de a Prima Babay and Pregnancy jóniusi számában leírják milyen vizsgálatok vannak/lehetségesek a terhesség alatt.

Remélem tudtam segíteni!

Boldog babavárást!

2009. jún. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi csak a triple test-et hasznaltuk ra. De ra fogsz jonni, hogy arrol van szo, mert egyreszt el is magyarazza a midwife, hogy a down-kort is ezzel szurik, valamint tajekoztato fuzetet is adtak rola, amiben reszletesen le volt irva minden a tesztrol, down-korrol, nyitott gerincrol.

nekem a 14. heten vettek hozza vert, kulon kertek, hogy az elott semmikeppen ne menjek vervetelre, valamint a 16. hetig mindenkeppen menjek el. Tehat gondolom ekkor adja a legmegbizhatobb eredmenyt.

De ezen meg raersz gondolkodni. Ha orvos alatt a gp-t erted, akkor o meg tovabbkuld a midwife-hoz, nyolcadik het elott nem celszeru a midwife-hoz menni, mert elorebb nem leszel. a 12. hetre ker majd neked uh-ra idopontot, annak az eredmenyevel kell hozza visszamenni az elso talalkozashoz 4 hetre, akkor ad majd beutalot a vervetelekre (altalanos es triple teszt). A triple teszt egyebkent nem kotelezo, te dontod el,hogy szeretned-e.

2009. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Voltam az orvosnál pénteken, hétfőn kell bevinnem vizeletet. Szerdán telefonon érdeklődhetek, hogy mi az eredmény.

Ha az ő tesztjük szerint is terhes vagyok, akkor kapok időpontot a midwife-hoz.

Remélem jövőhéten már el is tudok jutni hozzá. :)

2009. jún. 21. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!