Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen volt a nyákdugó,...

Kinek milyen volt a nyákdugó, észrevette?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy az e már.Sűrű fehér folyásom van 2 napja. ÉS fáj A hasam alul, görcsöl. Meg az egész hasam bekeményedik de olyan izomláz szerü érzésem van olyankor.
2012. ápr. 6. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A nyákdugó véres, semmiképp sem fehér. Tulajdonképpen nekem egy icipici barna folyással távozott, egy nagyon kis alvadt vér darabbal. A folyás, a kilökődés után megszűnt, egy nap alatt lezajlott. A hasam nem fájt, nem keményedett. Másnap délután kezdődtek a fájások úgy 5 körül, este 8-ra rendszeres lett, bementünk a kórházba és fél 5-re meglett a fiam.
2012. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is véres volt, és már napokkal előtte elkezdett folyni. Néha volt keményedés is, de még egy hetet ráhúzott a kiírásra a kis betyár. :-)
2012. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én állandóan figyelgettem minden pisilés után az utolsó héten. Aztán 40+2 naposan (másnap kellett volna befeküdnöm) egy pici rózsaszínes nyálkás folyásnyom volt a tisztasági betétemen, meg elkezdtem nagyon picit görcsölgetni. A fájások 5 percesre sűrűsödtek kb. 6-7 óra alatt, akkor mentünk kórházba, de még elég kicsi fájások voltak. Kórházba érkezéskor 1 ujjnyira voltam nyitva. A magzatvíz nem folyt el magától, repeszteni kellett, és kaptam oxitocint is, így a kórházba érkezés után 4 órával meg is született a Baba.

Könnyű szülést kívánok!

19 napos Kisfiú anyukája

2012. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!