Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel távozott a nyákdugóm...

Ma reggel távozott a nyákdugóm. Mire számíthatok mikorra folyik el a magzatvíz? 39 hetes km

Figyelt kérdés

2012. márc. 19. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem vasárnap du ment el és hétfőn reggel született a fiam. A magzatvíz csak burokrepesztés hatására ment el, fájásokkal indult. Lehet, hogy ma, de lehet hogy 1 hét múlva szülsz.
2012. márc. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1,5 héttel a szülés előtt távozott a nyákdugóm több részletben,40+5 napra szültem!
2012. márc. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól mert a nyákdugó elmegy a magzatvíz nem folyik el, vagyis nem feltétlen. Nekem ahogy elment a nyákdugó onnan 1,5 hét múlva indult be a szülés, a burkot repesztették, nem folyt el a víz.
2012. márc. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem vasárnap délután ment el a nyákdugó, és hétfőn délben pedig a magzatvízem.

Pontossan a 38. hétre érkezett a kislányom:)

Könnyű szülést kívánok.

Egy másfél éves baba mamija.

2012. márc. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a nyákdugó távozása után 3,5 órával született meg a lányom, a magzatvíz csak a szülőágyon folyt el, amikor vizsgálta a szülésznő a tágulásom.

Szóval ebből még bármi lehet.:)

2012. márc. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 31 hetesen ment ela nyákdugóm,és a ki is nyíltam kétujjnyira!

39+4-re szültem fájásokkal indult,és a víz csak órák múlva folyt el!


2 éves kislány és 32 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy csütörtöki nap estéjén ment el a nyákdugóm és másnap délután megszületett a kisfiam. A magzatvíz a kórházban ment csak el,de akkor már voltak fájásaim.
2012. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is 2 részletben ment el! az első 2 héttel szülés előtt, a másik rá 1 héttel! Tehát a második adag után 1 héttel megszültem!
2012. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7%
Én most kiakadtam, mégis mért itt tetted fel a kérdést, mért nem mész kórházba vagy nőgyógyászhoz? Azok jobban tudják mint itt bárki.
2012. márc. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!