Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell a szülés előtt a...

Hogyan kell a szülés előtt a babaholmikat kimosni és vasalni?

Figyelt kérdés
Milyen mosóport és öblítőt használtál? Milyet lehet? Te és a párod áttértetek másik mosóporra a saját ruháitoknál is? Köszönöm a válaszokat.

2012. ápr. 6. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell külön mosópor, annyi hogy inkább gél legyen + a ő ruháit ne öblítőzd, esetleg ecetet használhatsz. Én vasalni sem vasalom, elég a miénket...

Ha biztosra akarsz menni, van pl a dreft-nek egy baby gélje, ahhoz öblítő sem kell, de ha nem szuper érzékeny a bőre, akkor nem kell variálni.

2012. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is a Dredt Béby-t használtam,azzal mostam ki előtte a ruhákat.Szerintem meg vasald le, nem a szépség miatt,hanem mert fertőtleníted a kicsi ruháit! A sajátunkat pedig régebben használt mosógéllel mosom.
2012. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is Dreft Babyt használok, már pakolok. :) 30 hetes vagyok.

Boldog babavárást! 30 hkm

2012. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem emiatt nem kell váltani az egész családnak, én csak a Babaáét mosom másfajta mosóporral, de azt sem lenne feltétlenül muszáj.

Én Persil Gold géllel mostam ki őket (szerintem is praktikusabb), és a mi öblítőnket használtam (Lenor, amin gyerekfej van, világoskék), de abból keveset. És szülés előtt ki is vasaltam mindent.

Most már váltottam. Az egyik kórházi ajándékcsomagban volt egy mosóporminta, Persil Sensitive, és kipróbáltam, aztán vettem olyat. A textilpelusokból is szépen kiviszi a kibukott tejet is, 40 fokon is. Az öblítő maradt ugyanaz. A vasalás meg nekem is elmaradt, csak a pelusokat vasalom, a ruhácskákat nem. Kb. 2 naponta mosok babaholmikat, sok lenne.

Boldog Babavárást!

19 napos Kisfiú anyukája

2012. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Persil Sensitiv folyékony mosószert és Gabi öblítőt használtam 1éves koráig. A saját ruháinkat ugyanúgy Ariellel mostam mint előtte.
2012. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mosódióval és mosószódával mostam és mosok is. Az újszülött ruhákhoz ecetet használok öblítő helyett. A mi ruhánkat sima folyékony mosószerrel mosom és vagy ecetet használok öblítőnek vagy Lenort.

Az újszülött ruhákat kivasaltam mindet, de később csak a bodykat meg a textil pelusokat vasaltam.

2012. ápr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ariel gél+ Chicco öblítő+ mindent vasalok.
2012. ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!