Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány db magnézium pezsgőtablet...

Hány db magnézium pezsgőtablettát ihatok terhesen 1 nap alatt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a mg tartalomtol is fugg, hisz nem mindben van ugyanannyi. De 4-5 darab siman mehet barmelyikbol.
2012. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt egy tavalyi kérdés, erre többen is válaszoltak.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Egyébként pezsgőtablettája válogatja, hogy hány mg magnéziumot tartalmaz. (Én most megnéztem az enyémet, ebben 1 tabletta 200 mg-ot.) Ebből tehát két és felet. De a terhesvitamin is tartalmaz vagy 100-at, meg bizonyos kajákban is van. A felesleg kiürül a szervezetből,inkább egy kicsivel többet a napi 450-500 mg-nál, mint kevesebbet.

2012. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy kiürül, de a sok se jó, mert hasmenésed lehet tőle. Attól is függ, hogy mennyire keményedik a hasad, hogy mennyit kell szedned.
2012. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem hármat kell.
2012. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem pezsgőtablettát, hanem rendes tablettát kell szednem, 500mg-os és ebből kell 3x2-őt szednem!

A betegtájékoztató szerint mellékhatásként hasmenés lehetséges, de nekem ezzel nincs gondom.

A tabletta formájú jobb, mint a pezsgő tabletta!

Egyébként nem ártasz vele, mert a felesleg kiürül!

20hkm

2012. ápr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Babi0906 ***** válasza:

Nekem a doki tablettát javasolt amit a mai napig szedek az elejétől.Magnerot a neve és napi max. 6 db-ot lehet bevenni.eddig csak napi 1-2 szedtem,de mostanában elkezdődtek a szurkálások és így 4-5 db. szedek. Kálcium pezsgőtabit szoktam inni de azt csak ritkán,ha úgy érzem hogy kell.

34 hkm.

2012. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
tehát akkor lehet szedni terhesvitamin mellett is ?
2014. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!