Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a gyakoribb első babánál?...

Mi a gyakoribb első babánál? Az hogy a magzatvíz folyik el vagy hogy a fájások indulnak meg? Kinek hogy volt? 38+3hetes km

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindkettővel fájásokkal indultam a kórházba és mindkettőnél burkot repesztettek..most kiváncsian várom hogyan fog indulni.üdv 37 hetes km
2009. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pont a kiírt napon jöttek a fájások hajnal 4-kor, este 9-re lett meg a baba. Burkot repesztettek.
2009. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a fájásokkal kezdődött és burkot repesztett a doki.
2009. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Anyumnak is fájások jöttek előbb,de ez nem attól függ,hogy első baba e vagy sem.Igazából fogalmam sincs mitől,ha a fájás jön hamarabb az azt jelenti,hogy a babának ideje megszületnie,ha a víz akkor meg muszáj.Gondolom a vizes dolognál aktív a baba és jó nagyot rúghat,vagy csak elvékonyodik ott vmi,nem értek hozzá...

Egyébként barátnőim 3 terhessége mind magzatvízzel kezdődött

2009. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátnömnek a magzatviz folyt el. Kérdeztem,azt mondta nem volt jele neki elötte,semmi fájdogálás sem,viszont a másik barátnöm azt mondta enyhén fájt neki a hasa reggel óta. Remélem én is igy leszek,igy legalább tutira tudni,hogy menni kell. =)
2009. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szüléseknek állítólag csak az egyharmada indul magzatvíz elfolyással, a többi fájásokkal.

Nekem fájásokkal indult 4 ujjnyi voltam mikor repesztették a burkot.

Én mondjuk azt nem szeretném inkább ha egyszercsak vhol elfolyna a víz mert sose tudom hogy mikor kell egyből lefeküdni..

van ahol azt hallani/olvasni hogy ha elfolyik sok víz akkor egyből le kell feküdni, mert a kizúduló víz elnyomhatja a köldökzsinórt...

dehát fekve meg hogy megyek be a kórházba??

Szóval én jobban örültem (ha lehet ezt így mondani) hogy fájásokkal indult. Megvártam amig olyan erősek lettek, hogy az már szinte bírhatatlan és akkor mentünk be, így csak 2 órát töltöttünk a szülőszobán vajúdás címszóval.

2009. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia, én 2 nappal a kiirt nap után szültem, semmi előjele nemvolt még jósló sem sem nyákdugó, este lefeküdtem aludni és 11:50-kor arra ébredtem folyik a magzatviz. semmi fájás,mondtam is a férjemnek még letusolok majd utánna menjünk, nem hagyta( eü. dolgozó) éjfélkor elindultunk, a kocsiban máér 5 perces fájásaim lettek, mire beértünk 12:15-re a korházba már 3 percesek voltak, iszonyu gyorsan jött minden, hajnal 2:48-ra megvolt a kislányom természetes uton. nem is volt vészes. neked is ilyen könnyű szülést kivánok. két honapos kiscsaj anyukája.
2009. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek és hát én is bízom benne hogy már hamarossan a kezemben tarthatom a kisfiamat mert már nagyon mennék szülni! :)
2009. jún. 18. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!