Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beindította valakinek a szex...

Beindította valakinek a szex a szülést?

Figyelt kérdés

Ha igen mennyi időre rá? Tegnap este együtt voltunk a párommal, és még azóta semmi, egyszer keltem fel, hogy feszít a hasam, de semmi, meg talán közbe is egyszer-kétszer bekeményedett. Még reménykedhetek?

39 hkm


2012. ápr. 9. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó héten már nyűgös voltam, így megpróbáltuk. Jó pár alkalommal csináltuk, megvolt az élvezet, tényleg, és már nem óvatoskodtunk, ha megindul, megindul...

Hát, nem indult meg :/

A baba kivárta azt a napot, amikor hivatalosan kellett volna születnie, és akkor bújt ki, maga indult el. Nekünk nem jött be a szex...

2012. ápr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
konkrétan beindítani nem indította be, illetve szerintem szex utáni 12-24 órában jó erős összehúzódásaim voltak. aztán elmúltak és mire elkezdődött a rendes vajúdás,akkor rögtön 10 percesekkel indult, mire beértünk már 2 percesek voltak és 4 ujjnyira nyitva voltam. :) én azt gondolom, hogy a szextől volt ilyen sima tágulásom,de nem biztos. szerintem csináljátok, ártani nem árt, csak használhat.
2012. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a méhszájam pénteken 2210 volt, attól nyugodtan lehet még ugye?
2012. ápr. 9. 08:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem egyértelműen az indította. Egy szex volt, utána elkezdtem keményedni, végül szültem.
2012. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom biztosan, h az indította-e meg, 3egymást követő nap együtt voltunk és a 3.után (ami reggel volt) este elfolyt a magzatvíz! Hogy a szexnek köszönhető-e, azt nem tudom, de aznap telihold is volt... Szerintem reménykedhetsz!

Sok sikert és könnyű szülést neked!

2012. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!