Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tulhordó kismamák közül volt...

Tulhordó kismamák közül volt tényleg a szex beinditotta a szülést?

Figyelt kérdés
utolsó héten járunk semmi jele a szülésnek és ha nem lesz meg vasárnapra, korházba kell mennem, és két hétig bent kell lennem kb. volt akinek a szex tényleg beinditotta a szülést? praktikákban nem hiszek, de kiváncsi vagyok van e benne valami.
2009. ápr. 2. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is hallottam róla. Csak akkor lehetséges, az hogy beindítja, ha a baba fel van készülve a megszületésre. Ha együtt vagy a pároddal, akkor oxitocin szabadul fel a szervezetedben, ami megindíthatja a szülést, de csak abban az esetben, ha egyébként is ki akarna már bújni a baba, felgyorsíthatja a folyamatot.

Én is hallottam mindenfélét, de hiába takarítottam ki az egész házat, még a nagy ablakokat is lemostam, nem akart ettől előbb kibújni.

üdv. Csilla

2009. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 nappal vittem túl a lányom .Már alig vártam én is hogy beinduljon. Este szeretkeztűnk és hajnal 2-kor már enyhébb fájásokra ébredtem. Volt végig kisebb nagyobb kihagyásokkal. Reggell bementűnk és mondta a dokim hogy ebből ma szűlés lesz .Du 17 20 perckor megérkezett a lányom. Szerintem annak kőszönhetem vagy legalábbis volt köze hozzá, hogy szeretkeztűnk. Pedig én tornáztam is és az se segitett. Én vasárnap szűltem és szerdán kellett volna befekűdnöm mert akkor léptem volna a 41 hétbe.
2009. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én tornáztam, lépcsőztem, szexeltünk, gyalogoltam, mindent csináltam, így 39+3.hétre született meg a babám. Én mindenképpen meg akartam szülni azon a hétvégén, hát sikerült is :) Azt nem tudom, ha mindezt nem csináltam volna, akkor mikor született volna meg a babám, bár a doki szülés előtt 2 nappal azt mondta, hogy még legalább 1 hét.
2009. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam minden olyan dolgot, amit nem tartottam veszélyesnek. Meleg ülőfürdő, nagytakarítás, szex. Egyik sem indította be. 13 napot hordtam túl a kisfiamat.
2009. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, egy probát megér hátha sikerül, akkor vasárnapig minden nap probálkozunk. ha nem sikerül legalább jol éreztük magunkat:)) de azért jo lenne.
2009. ápr. 2. 15:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 40. héten mentem vizsgálatra. Totál kitoltam, mert manó még sehol, nyáron a legnagyobb kánikulában, már testem lelkem untam! De szerintem mindenki így van vele a végén. Nekem is mondták a doki is, meg az aszisztensei is, hogy szex segít. nos segített is...Még azna mi is összebújtunk, és az eredménye egy adag vérzés, majd még azon az estén kórház. Haza nem engedtek, 2 újnyira nyitva voltam. Férjem minden nap meglátogatott, reggeltől estig velem volt. Szabadnapot vett ki, arra a hétre! Szombaton hazaengedtek, orvosi felelőségre. Már nagyon jól esett, mert én még sosem voltam kórházban, és egyre depisebb lettem, hogy mellettem már mindenki szépen megszült és én még sehol sem vagyok, valamint pont a kórtermemmel szemben voltak elhelyezve a csecsemők, és majd megszakadt a szívem, hogy az enyém bezzeg nem akar semmit sem csinálni...

Szombaton itthon lehettem, semmi összebújás nem volt, mert én hulla fáradtan elaludtam a saját kis ágyikómban!

Hétfőn beindult a szülés, mert hatalmas vihar volt! Szerintem a frontok hozzák meg..Nálunk az "Apás indítás" nem jött be.

üdv egy 9 hós kisfiú édesanyna

2009. ápr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerdán indították volna be a szülést. Ettől nagyon tartottam. Hétfő este szeretkezés után fél órára folyni kezdett a magzatvíz. Kedd hajnalban megszültem.
2009. ápr. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!