Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen márkákkal nem voltatok...

Milyen márkákkal nem voltatok megelégedve, milyen krémet nem ajánlanátok terhességi csíkokra mert ugyse vállt be nektek?

Figyelt kérdés
Én az Olivától vettem mandulatejes krémet, de totál kiszárította a bőrömet. A Wishy-t meg be se szívja a bőröm, másnap szinte leradírozom magamról, gusztustalan!
2009. jún. 17. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én mindent magamra kentem de ugyan úgy jöttek a csíkok vannak akik egyáltalán nem csíkosodnak és vannak akik hiába kenik magukat úgyis csíkosak lesznek

2009. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

kipróbálhatsz ezer félét, olcsót vagy drágát, márkásat vagy gagyit, ha hajlamos vagy a csíkokra lesznek, ha nem vagy hajlamos nem lesznek, vagy csak minimálisak.

a lényeg, hogy naponta kenegesd a pocidat érzékeny bőrre való testápolóval, h ne száradjon ki a feszüléstől. Ha nagyon viszket próbáld hideg joghurttal vagy tejföllel kenegetni.


kozmetikus

2009. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem írok márkákat, mert tökmindegy, bármivel is kenhetem... Ráadásul Anyán 2 gyerek után 1 db. csík sem volt. Akinek nem lett zebrás, az a zsíros körömvirágkrémet mondja jónak, de hangsúlyozom én is: csinálhatsz bármit, vagy megjelennek, vagy nem... :S
2009. jún. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Anyukám 18 évesen szült és nagyon kirepedt a bőre. Én most vagyok 32 éves és első baba, gondolom a korom miatt sem jobb a bőröm már... Mindenkinek boldog babavárást!
2009. jún. 18. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod próbáld ki a DM-es Babylove krémet, ne az olajat, hanem a krémet. Egyféle van belőle és nem drága. Kellemes az illata és nekem nagyon jól beszívódik a bőrömbe és nem viszket a pocim. De egyetértek az előttem szólókkal, ha hajlamos vagy rá, akármit használhatsz a csíkocskák jönni fognak.
2009. jún. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!