Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26. hétben természetes, hogy...

26. hétben természetes, hogy fáj a hasam (húzódik, főleg az alhas), a derekam, de mint az állat, a szeméremcsontom és a belső combom?

Figyelt kérdés

ha egy napot is kihagyok és nem tornázom, annyira beáll mindenem, hogy egyszerűen már felkelni sem tudok. ez természetes, vagy nem?

valószínű az lehet az oka, hogy sokat ülök a mhelyemen. de ez tényleg ennyire eldurvulhat?


2009. jún. 18. 10:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem előfordulhat. Nem vagyunk egyformák. Nameg már a babának is van súlya. Én 24 hetes vagyok de ha sétálok nekem akkor feszül, húzódik a hasam. Sokat kenegesd, szedj magne B6-ot. Azért a dokidnak említsd meg, de szerintem nincs gond. A szervezeted megszokta hogy mozogsz, és tényleg kényelmetlen sokat ülni. Miért nem mész táppénzre?


Minden jót kívánok!

2009. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!