Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Medence, derék és láb fájdalom...

Medence, derék és láb fájdalom 32 hetesen normális?

Figyelt kérdés

Azt hiszem egy hete szenvedek azzal, hogy ha ülök, akkor olyan nehezen állok fel, mintha nem is mozogna semmim. A csípőm, a medencém és derekam pokolian fáj, még éjszaka is, mintha a csontjaim válnának széjjel, a lábaim meg több mázsát nyomnak, annyira nehezek és azok is fájnak.

Ez vajon normális?


2012. ápr. 10. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
én 31 hetes vagyok ugyanezt érzem.Néha a hüvelyembe is belenyilal,és ez a combtövemhez is át szokott sugározni.
2012. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, és akkor meg kell állni, mert annyira kellemetlen!

Akkor nem vagyok egyedül, így valszeg normális. :(

2012. ápr. 10. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor kezdődött, 30. hét körül, most 36 hetes vagyok, és egyre erősebb.
2012. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szily Luca válasza:
Sajnos velem is hasonló van nekem inkáb csak a jobb oldalamon jelentkezik, de borzasztóan fáj. én 31hetes vagyok egész nap csak fekszem és filmezek, de ugyis ugyan olyan rosz.
2012. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most már a lábam is bedagadt, alig mozog, éjszaka sírok, annyira fáj. :((((

Szülni szeretnék. :(

2012. ápr. 16. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!