Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor nőtt a pocitok látványos...

Mikor nőtt a pocitok látványosabban? Kb. hányadik héttől? Vagy akár többször is megfigyelhető ez? Én túlsúllyal kezdtem a terhességem és azért érdekelne?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek ennyi idősen már szép kis pocija volt én meg még mindig úgy nézek ki mint előtte(annyi kivétellel, hogy a nadrágjaim már nem érnek össze rajtam) mármint a hasam formájára gondolok, nem olyan kismamás.
2009. jún. 18. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a 17. héttől kezdett el gömbölyödni, előtte szinte semmi sem volt.

És te most hány hetes vagy?

23 hetes kismama

2009. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy most?
2009. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja bocsi az lemaradt. 20 hetes
2009. jún. 18. 11:54
 4/13 anonim ***** válasza:
A 31. hétben vagyok, és aki nem tudja,az nem mondaná, hogy terhes vagyok...
2009. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nekem a 15.héttől volt látványos mindhárom terhességemnél,amugy is olyan hasra hizós fajta vagyok,szerintem ezért is volt egyből látható.és igen nekem kb 4 hetente nőtt látványosat a pocakom legalábbis én kb havonta láttam hogy megint nagyobb lett,most a harmadik trimesztterben megint nagyott nőtt.nemsokára rajtad is látják majd hogy kismama vagy,ahogy nő a baba úgy fog a pocak is :)

üdv 37 hetes km

2009. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12.héttől kezdett nőni annyira, hogy vettem terhes nacit.
2009. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Most vagyok 14 hetes, a lányom évzáróján minden szülő odajött és gratulált, pedig senkinek nem mondtuk még el. Tehát tuti nagyon látszik hogy kismama vagyok, de tényleg nagy a pocim! :)

Rajtam 10 kg felesleg kiló volt a terhesség kezdetekor. Most 3 kiló plusznál járok a kezdetektől.

2009. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy kolléganőm, aki már kb. 26 hetes lehet, olyan az alkata, hogy ha nem tudnám, nem mondanám meg, hogy babát vár. Olyan, mint aki hasra hízik. Vannak idősebb kolléganőim, ők 50 felett hasonló alkatúak.
2009. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 15 hetes és már most kezd nőni.Múlt csütörtökön még nem igazán látszott,de hétfőn már azt mondták a kolléganőim,hogy látszik.És a párom is látja,meg a boltban egy vadidegen nő is gratulált.Most már én is látom.
2009. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez alkat függő. Én nagyon sok súlyfelesleggel kezdtem, amikor terhes lettem 30 kg plusz volt rajtam és most még mellé jött 6 kg, de a 12. héten már jól látható volt a pocakom és le sem tagadhattam volna, hogy várandós vagyok. 30 hetes kismama
2009. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!