Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba hogy kap levegőt...

A baba hogy kap levegőt odabenn? Azt kapja, amit én beszívok? /Bocs/

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem vesz levegőt, a tüdeje az egyik utolsó szerv ami kialakul. A vérben lévő oxigént kapja meg, ugyanúgy ahogy a te szerveid.
2009. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy tudom hogy a vérrel áramlik az oxigén és úgy kapja ő is a vérellátát.Javítsatok ki ha hülyeséget mondtam.
2009. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tegnap erős szerrel dolgoztam, árthattam vele neki, ha beszívtam? Köszi az eddigi válaszokat.
2009. jún. 18. 11:55
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Az első légvétel a születése után van.Odabenn csak oxigénre van szüksége.Olvasgass kicsit utána a témának én azt javaslom,főleg ha babát vársz.
2009. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

:D Bocs, de jót kacarásztam a kérdésen...

Közvetlenül biztosan nem lett semmi baja, de azért erősen ajánlott elkerülni az ilyen helyzeteket.

2009. jún. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Inkább próbáld meg ezek után kerülni a vegyszereket!az a káros benne amit belélegzel! Az nem káros ha vmi büdit érzel, csak ha káros anyag van benne!Ezért mondják azt is h ha a hajadat festik akkor is jól szellőző helységben kell!persze ez az ammoniamentes hejfeestékekre nem vonatkozik!

Minden jót!

2009. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja nyugodj meg. Ahogyan mar paran irtak a baba a veredbol nyeri az oxigent nem a tudejen keresztul. A te vered altal jut el az oxigen a baba szerveihez. A te tudodben levo holyagocskak mar leszurik a nem oda valo anyagokat es csak az oxigent engedik at a verbe ugyhogy a baba is ebbol kap. Hozza mar tiszta oxigen jut le.
2009. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. jún. 18. 12:09
 9/10 anonim ***** válasza:
ha karos anyagot szivtal be (gozt, gazt stb) az eljuthat a babahoz is a vereden keresztul eljut a mehlepenyhez. ott tortenik meg a gaz csere az anyai es a magzat vere kozott. ha ezen a gaton atjut a karos gaz akkor eljut a babahoz is. minden esetre keruld az ilyen helyzeteket.
2009. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olyan munkahelyen dolgozom ahol ártalmas szerekkel is dolgoznak, pl hígító, aceton stb....kismamának hess innen, mert ezek a káros anyagok szépen a méhlepényen felszívódnak. Vagyis beszívod, felszívja a méhlepény, aztán meg a gyermek. Táppénzen is vagyok

Érdemes takarításnál arcod elé tenni valamit.

Momentán nálunk a fürdőszobát a férjem takarítja mióta kismama vagyok. Nincs az a pénz hogy felszívjam a víkőoldót.

Üdv:

22 hetes

2009. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!