Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen fontos (táanyagtarta...

Ki milyen fontos (táanyagtartalom miatt) kaját nem bír megenni?

Figyelt kérdés
Sajnos a húst 8 hete!Most vagyok 15+4 hetes!Annyira undorodok hogy a páromnak sem tudom még megcsinálni sem!Egyszer tudtam azóta alkészíteni a csirke mellet,még kívántam is de nem bírtam magenni!A védőnő meg a doki is azt mondta 1-2 hét és minden a régi lesz!Ez sajnos nem így történt!Meg fogom még enni valaha a husit?
2009. jún. 18. 11:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Naa olyan vagy mint én.Én belém is szószerint úgy imátkozzák belém a húst.Ezmiatt lelki furdim is van hogy szegénykémnek nem adok meg mindent.Dehát ha nem megy akkor nem megy.Nagy ritkán ha jól esik akkor eszem meg,de ez nagyon ritka.Tudod mit próbálj meg a mekis salátatálhoz adnak grillcsirkemellet.Naahát az nagyon finom.Én sem eszem húst de azt mindig megtudom enni.Próbáld ki hidd el be fog jönni.Oltárian finom.És én vega is vagyok/voltam.
2009. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen ígérem kipróbálom!

Amúgy a füstli az meg a téli szalámi amit meg bírok enni!Ja és két napja a sült császár szalonna (ez mondjuk legalább vmi természetes, nem úgy mint a virsli).Pedig én mindig imádtam a husit!:( na meg szegény párom! bár ő nem panaszkodik,megeszi velem a főzelékeket!

2009. jún. 18. 12:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos legalább megértő és csendben veled együtt érez:-)))Kedves tőle!

Sok husiban gazdag napokat nektek:-)))

2009. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jah és ha kipróbáltad írd majd meg hogy sikerült e.Kíváncsian várom.Nemtudom hogy magyarázzam hogy melyikről is van szó.A pontos nevét nemtudom de az üvegszekrénybe vannak kiállítva,papír kerektálba adják van benne mindenféle zöldség és a tetején van a husi.1000-1200 körül van azthiszem.Ja és én szoktam hozzá sültkrumplit és néha hambit is enni,merthát magában nem igazán laktató.
2009. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi szerintem tudom melyik!Régen nagy "meki majom" voltam!:) Van msn-ed?ha nem veszed tolakodásnak!vagy skype?mert úgy hamarabb megtalállak a kipróbálás után!ami sztem holnap lesz,mert a mai menü már megvan!Amúgy engem legjobban a látványa zavar,persze utána az íze is!

Amúgy a védőnőm azt mondta h ne aggódjak csak átmenet,de amúgy vannak vegi kismamik egészséges Picúrokkal!

2009. jún. 18. 12:17
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van msnem is meg skypem is de úristen olyan analfabéta vagyok hogy nemistuom hogy ott mi a nevem.De tudod mit írj privit vagy én írok neked és ha rájövök mi is a nevem megírom neked.Így jó?Mert nem akarnám hogy sokan lássák.Vagy úgy is jó ha te többet éretesz az msnhez akkor írd meg priviben te a neved és fölveszlek.Na?
2009. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
hát, én a tejtermékekre nem birok ránézni. Kapok jó falusi tejet, mindig leteszem aludni, aztán meg mindig a párom eszi meg a rengeteg aludt tejet, mert hányingerem van, ha ránézek. Egy fél kiló túrót már egy hete eszek. A husi nekem sem nagyon megy, de ma nagyon rákívántam magam a bolognai spagettire, darált hússal szoktam, azt pl. alig várom, hogy elkészítsem. Ami megy ipari mennyiségben, az a gyorskaja (hamburger, gyros és társai). Csak az meg nem túl egészséges...
2009. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A húst (főleg a csirkét) én sem tudom megenni, illetve mostmár picit javult a helyzet 24 hetes vagyok, de annyira undorodtam tőle, hogy most vettem bátorságot a férjemnek csirkés kaját csinálni. A virsli főzve és esetleg a felvágott volt az egyetlen ami lement kb a 17. hétig. Onnantól fasírt és pl rizseshús ami nem csirkéből van, azt megeszem. Persze tojást és halat sokat eszek, hogy az állati fehérje bejusson a szervezetembe.

Próbálj Te is tojást, halat, főtt virslit enni. Még a töltött paprika és a milánói/bolognai is jó abban is van darálthús.

Sok boldogságot!

2009. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én ezen az oldalon nem vagyok túl profi!Hogy kell privit írni?vagy hol kell megnézni?Amúgy teljesen igazad van,a kiírással kapcsolatben!
2009. jún. 18. 12:27
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet!Nem megy a tojás sem annyira ,meg a darált hús sem!Próbáltam bár én lasagne-t csináltam és a hányinger jött rám!Persze kiturkáltam és a szószt meg a tésztát megettem!Tiszta gyagya vagyok!A hal meg csak ilyen fagyasztott halrúdként jöhet!
2009. jún. 18. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!