Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek 12-hetes vagyok és...

Mit tegyek 12-hetes vagyok és nincs étvágyam nem tudok megenni semmit, és mindig éhes vagyok, de nem kívánok semmit? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 06:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hányinger, hányás is van? Hanyadik terhesség?
2011. okt. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyél...ha különösebben nem kivász semmit akkor is...amit máskor. nem terhesen is van olyan h különösebben semmit nem kiván az ember, de mégis eszik vmit,nem?különösen ha amugy éhes vagy és tudnál enni:)
2011. okt. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már 20 hete ezzel küzdök. Nem kívánok semmit, de azért éhes vagyok, és sokszor ki is hányom amit megeszek, mert egyszerűen nem kívánom, de valamit ennem kell.

Ilyenkor mindig irigykedek a kívánós kismamákra, ők legalább tudják mi kell nekik.

Én próbálok csipegetni nap közben, hogy ne törjön rám az éhség roham, és e mellett pedig reggelire enni egy kis szendvicset, ebédre olyan kaját amit amúgy is szeretek és úgy bármikor meg tudok enni, vacsira meg van, hogy egy kis gyümölcs, egy túró rudi vagy joghurt, attól függően hogy kálciumot, vagy más vitaminokat akarok bevinni.

Ha nagyon ritkán (ez előfordult kb eddig 2szer) megkívánok vmit akkor meg megpróbálom minél gyorsabban beszerezni.

Sajna eddig jobbat én sem találtam még, a dokim meg a védőnő se tudott ebben sokat segíteni.


20 hkm

2011. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia ! Amíg hányingerem volt és nem tudtam enni , sokszor egy bögre tejet vagy kakaót ittam. Ettöl megtelt a gyomrom és nem éreztem olyan éhesnek magam. És nekem így a gyomrom sem égett annyira. Már ha szereted a tejet egyálltalán.
2011. okt. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az 1-sö
2011. okt. 10. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!