Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magatoknak csinaljatok a...

Magatoknak csinaljatok a gatmasszazst vagy a parotok vegzi? Milyen erzes?

Figyelt kérdés

Ez egyben gondolom egyfajta elöjatek is... :)

A parom letöltötte a netröl a "technikai tudnivalokat", es a napokban ki is fogjuk probalni, de elötte azert tajekozodom, hogy kinel hogy müködik, mik a velemenyek...

Köszi. :)


2009. jún. 18. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hol lehet ilyen masszázsos oldalt találni?Én csak 1-2 mozdulatot találtam nekem a párom szokta,én legjobban úgy szeretem, ha a kádban vagyunk(Még beleférünk mind a ketten, persze szembe egymással),utána mindig a hálószoba jön,aztán persze vissza zuhany alá!
2009. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én magamnak csináltam, mert elértem, dm-es olajjal és kellemetlennek találtam. végül volt gátmetszésem és örültem is neki, mert a kitolási szak így is elhúzódott. nagyon hamar gyógyult a gátsebem, már aznap ülve szoptattam, 1 hét múlva már csak 1 rózsaszín csík látszott.
2009. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia, a Google-ba irta be, es aztan ott kivalasztott egyet a sok közül. Mostmar van amugy sajat tapasztalatom is, kiprobaltuk, hat azt hiszem, elöjateknak semmi keppen nem nevezhetjük, mert fajdalmas, illetve kellemetlen.

De a cel erdekeben .... :)

2009. jún. 22. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!