Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párotoknak mindjárt elmondtá...

A párotoknak mindjárt elmondtátok, hogy pozit teszteltetek?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos eddig még nem sikerült, de épp azon gondolkoztam, hogy ha pozit tesztelek lehet hogy nem mondanám el mindjárt a páromnak. Sok olyat olvastam, hogy pozi lett a teszt majd pár nap múlva elkezdtek vérezni és elment a baba stb... Én nagyon félek attól, hogy nagyba örömködnénk a párommal majd pár nap múlva elvetélek.

Ti nem féltetek? Vagy járt valaki így?


2012. ápr. 11. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A baba éppúgy hozzá is tartozik, mint hozzád. Nem elmondani a létezését (kimeneteltől függetlenül) gerinctelen dolog. Az ő gyermeke is. Akármi is történik. A vetéléstől való ok nélküli félelmet nem értem. Miért vetélnél el? Nem szabad ilyesmire gondolni! Csak pozitívan! És örüljetek nyugodtan!
2012. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi, együtt teszteltünk, és meg sem fordult a fejemben, hogy elvetélhetek. Én nem fosztanám meg ettől az örömtől!!!!
2012. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt igen, mert ő már jobban tudta, hogy pozitív lesz :) A másodikat pedig 2 nap után, mert épp karácsony jött és megkapta a tesztet díszcsomagolásban :)
2012. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Örömben és bánatban is osztozunk együtt. Szerintem ez így okés.

Mindhárom babánál még aznap, sőt ott frissen megmutattam a tesztet. Sajna az első baba elment, és együtt sírtunk miatta. De azóta van két gyönyörű csajszink.

2012. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jártam így, sőt még rosszabbul.

Amint pozit teszteltem rögtön ujjongva mentem a páromhoz és felébresztettem. Mi már annyira benne voltunk az örömködésben, hogy bejegyzett terhes voltam, terheskönyves kismamaként feszítettem mindenhol, és mellettem a férjem. Aztán 14. héten elvetéltem. Sokszor még ma is beleborzongok, habár azóta van egy 3 és fél éves nagy fiam. Mégis nehéz és ne mondjam el, hogy milyen volt a kilenc hónap, amíg kihordtam a kisfiamat. Minden pillanatban rettegtem, hogy mi lesz.

2012. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Együtt teszteltünk, de ő lett volna az első akinek rögtön elmondom ha mégsem lett volna ott. Nem tudtam volna magamban tartani olyan nagy érzelmi sokkot kaptam, pedig tervezett baba.
2012. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam úgy, hogy nemvárt előtt 3 nappal teszteltem halvány pozitívat, nem mondtam el, és nemvárt napján csináltam tesztet, negatív lett. Nem mondtam el a férjemnek, hogy volt egy pozitív tesztünk!

Viszont másodjára direkt nem csináltam hamarabb tesztet, hogy ne érjen csalódás.

Így, amikor pozitív lett mms-ben küldtem a képet neki, hogy :"nézd meg jól a képet,ott látszik halványan a babánk"! :)

Aztán felhívott és örömködött! :)

Később elmondtam neki az előző pozi tesztemet, és kicsit haragudott, hogy miért nem mondtam el.

Szerintem mond el, ha pozi lesz, csak vegyétek figyelembe, hogy még nem kell szétkürtölni, csak ha már a vizsgálatokon látod a babád és hallod a szívhangját!!

21hkm

2012. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy mostanában sok vetéléses történettel találkoztam, ezért is kezdtem el ezen gondolkozni. Nem akarom semmitől megfosztani, sőt, csak félteném őt az esetleges rossztól. Most megyek hormonvizsgálatokra, valami gond van nálam és félek, hogy ha majd össze is jön egyszer, rosszul fog végződni.

De igyekszem ezeket a rossz gondolatokat elkergetni.

Köszönöm, hogy ilyen sokan válaszoltatok.

2012. ápr. 11. 14:50
 9/10 anonim ***** válasza:

én hajnalban teszteltem, reggeli első vizeletből a legerősebb, mondanom sem kell, hogy nem bírtam megvárn a reggelt, mikor már 3 napja késett.

pozitív lett, fel is keltettem szegényt, nagyon örültünk és nem tudtunk visszaaludni.

most 26 hkm vagyok :D

2012. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy elmondtam, volt, hogy előbb magammal kellett elhitetnem azt a drága két csíkot.

Nem titkolózni akartam, csak engem is hirtelen ért.

De szerintem is el kell mondani, mert ez az ő öröme is és hadd osztozzon benne minél hamarabb. :)

2012. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!