Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is előfordult erőlködés...

Másnál is előfordult erőlködés (nagy wc) közben, hogy egy pici és egyszeri barnás pecsételése volt utána?

Figyelt kérdés
Hetek óta szedek Duphastont, meg Rutascorbint. Volt egy 15x6 mm hematómám, ami miatt véreztem is. Ez elmúlt, de az utóbbi pár nappal nagyon nehezen meg a nagy wc-zés, és utána picit barnázom.
2012. ápr. 11. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hematómám, szintén véreztem is, én 3x2 duphastont szedtem. Miután elmúlt a vérzés, bár nagyon sokat pihentem, ha volt egy picit 'többet mozgós' napom, nekem is előfordult még barnázás egy ideig. Igen, a nagy wc-zés is tartozhat a kicsit megerőltető dolgok sorába, ilyen esetben (vagy a hányós erőlködés). Nyugi, pihenj sokat!!!
2012. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató szavakat. :) Pihenek sokat, és igyekszem nem idegeskedni emiatt is.
2012. ápr. 11. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a napokban. én is azt hittem a hematomából maradt, de nekem mint utólag kiderült méhszájsebem van, ami picit gyulladt. azt mondta a doki, hogy ilyen barnát az csinál. terhesen nem is csinálnak vele semmit, ha nem komoly, csak ha nem húzódik vissza szülés után, akkor foglalkoznak vele. te is vasat szedsz? :D
2012. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igyál laveolacot, terhesen szabad.
2012. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!