Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes 5 napos terhes vagyok,...

4 hetes 5 napos terhes vagyok, és barnás folyásom van 2 napja. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tegnap beszéltem a dokimmal, azt mondta, hogy ilyen korai terhességet még ki sem mutat az uh, nincs mit tenni, mint pihenni, és a természet majd dönt.

Már van egy 2,5 éves lányom, vele is úgy volt hogy megjött a menszim, ami 3 napig barnás volt csak, aztán abbamaradt, rá két napra teszteltem, és pozitív lett, majd pár napra rá ismét barnázgattam. Akkor a kórházban megállapították, hogy a petezsák körül környezeti bevérzés van, nincs mit tenni, nem írtak fel semmit!, pihenjek, és vagy megmarad a z embrió vagy nem. Szerencsére az utóbbi történt akkor, de most nem tudom, hogy megint mi lesz.

Akinek van, vagy volt hasonló tapasztalata, írna, hogy mi volt?


Ja és eléggé fáj 2 napja a derekam is, remélem, hogy nem méhen kívüli lesz. :((



2012. márc. 22. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Valóban korai még a terhesség...de nekem 5 hetesen azt már megállapították hogy méhen belül vagy kívül van! Én is barnáztam azért mentem orvoshoz! 12mm volt a petezsák és mellette volt egy hematómám (vérömleny) emiatt volt a barnázás! Egyébként egy orvos azt mondta hogy butaság várni az UH-al főleg ha gondod van..mert ilyenkor sok mindent ki tudnak szűrni...pl a méhen kívüli terhességet!


Üdv, 12hetes kismama

2012. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj ne már! Esküszöm, hülyét kapok ezektől a dokiktól!!! Annyi ilyen kérdés van mostanában, tényleg ennyire hányavetiek a mai orvosok? Érdekes módon az én dokim 4 hetesen már látta az Uh-n a petezsákot, minden esetben, pedig volt már pár vetélésem, és már van egy lányom. Sajnálom, nekem ez mindig vetélés volt. Nem tudnál beszélni még egyszer a dokiddal, hogy írjon fel valamit? Általában nagy dózisú magnézium, plusz valamilyen progeszteron (Utrogestan, Duphaston) segíteni szokott. Ennyit igazán megtehetne egy orvos. Esetleg menj be megint egy kórházban, hátha ott egy normális orvos segít.
2012. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na elolvastam mit írtam, nem elkeseríteni akartalak, csak szemléltetni, hogy rossz vége lehet. Tényleg be kéne menned, megnézetni a kicsit.
2012. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap egész este a netet bújtam, tudom, ez sem jó, de mindenhol azt olvastam hogy szoktak ilyen esetekben felírni gyógyszert. Az a fura, hogy a lányommal legalább 5 hhét 3 napos voltam, amikor történt a bevérzés, majdnem nem tapadt meg és akkor sem írtak fel semmit, és az egy másik doki volt. Azt mondták, hogy ilyen korai terhességnél nincs mit tenni.
2012. márc. 22. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ez az igazán elszomorító. Sajnos tényleg dokija válogatja. Én úgy gondolom, hogy ha esélyt lehet adni egy babának az életre, egy nyavalyás gyógyszerrel, akkor miért nem adják meg? Semmibe nem kerül nekik. Ha a baba beteg, akkor így is-úgyis elmegy, akármilyen gyógyszert kap az ember. Egyébként meg mivel nem vesznek vért, így nem tudhatják, hogy van-e esetleg progeszteron hiányod, ami indokolja ezeket a bogyókat.
2012. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez volt.4hetes és 5 napos voltam most kedden és sürgösségiben megnéztek, mert lehet ilyenkor méhenkivülire gyanakodni. Hasi ultrahanggal jól látszott a kis terhesség ami 14mm-es volt. Ma voltam ismét és hüvely ecoval vizsgált és megfelel a terhesség az 5hét 1 napnak.
2012. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!