Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megvannak a terhességi...

Ha megvannak a terhességi tüneteim, akkor a baba is él?

Figyelt kérdés
8 hetes parázós kismami vagyok. Váladékozok, félig-meddig veszélyeztetett vagyok. Jövő szombaton kell menjek megint dokihoz. Az előző magzatomat ennyi idősen vesztettem el, talán ezért aggódok jobban. A kérdésem: ha megvannak a tüneteim (émelygés, hányinger, kajaundor, álomkór, cicifájás), attól még lehet, hogy elhal a baba? Azt tudom, hogy a teszt még kimutatja. De a jelek is megmaradnak?
2009. jún. 18. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megmaradnak akkor is, ha elhal terhesség, ugyanis a tüneteket nem konkrétan az élő magzat okozza, hanem az általa megindított hormonális változások. Tehát a tünetek addig vannak, amíg a hormon vissza nem áll a terhesség előtti szintre, függetlenül attól, hogy per pillanat mi van a magzattal.


Egyébként meg, ne ilyeneken agyalj! Nem lesz semmi baj! :-)))

2009. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hetesen halt el a babám és 10 hetesen mentem kaparásra, de még kaparás után pár napig voltak terhességi tüneteim! Minden reggel hányingerrel keltem :-(
2009. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem 8 hetesen halt el és a 12 hetes uh vették észre.Addig semmi sem változott.Hányinger,kajaundor minden maradt.Gondolhatod hogy a következő terhességem elején szinte hetente jártam uh-ra.De ezen ne is rágódj.Tudom min mész át.én is ezt éreztem.De azóte most várom a 2 babámat.Túl leszel az elején és amikor már mocorog Te is megfogsz nyugodni!Hidd el!
2009. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást, próbálok pozitív lenni.Csak jár az agyam nekem is, mint mindenki másnak
2009. jún. 18. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!