Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig kell szedni a magneb6-ot?

Meddig kell szedni a magneb6-ot?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok, 3*2-őt szedek, de úgy hallottam ,hogy 36 hétig kell szedni, utánna már nem célszerű, mert akkor nehezíti a szülést, tényleg a 36 hétig kell szedni, ti mennyit szedtek naponta?
2009. jún. 18. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
en 16 es 22 hetes korom kozott szedtem elvitet a nogyogyasz tanacsara azon kivul nem szedtem semmilyen formaban sem magneziumot se b vitamint
2009. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én szedek jelenleg (18hetesen) 1 db Béres Magneb6-ot, de ez annyi mint a sima Magneb6-ból 6 szem.

azért jó, mert nem keményedsz annyit, és azért nem jó szedni a 36.hét után mert akkor már az esetleges jóslófájásokat , majd a végén a rendes szülési fájásokat gyengítheti.

2. babáját váró anyuka

2009. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én dokim a 36 hét végéig mondta, hogy szedjem a magneB6-ot, de én csak 3x1-et szedtem.

Ma (csütörtökön) a 37. hét utolsó napján vagyok és kedd óta vannak enyhe jóslófájásaim.

2009. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedden megyek dokihoz és megkérdezem nem lenne e elég ha lassan rátérnék a napi 3*1-re én is, mert ráadásul még mellette szedem a napi egy Elevitet és a napi 1*1 Martofert mert vérszegény vagyok,

köszönöm a válaszokat, 37 hetes kismami könnyű, gyors szülést kívánok, minden jót nektek:)

2009. jún. 18. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 3*2-t szedtem a 37 hetesen hagytam abba, a dokim javasolta így.
2009. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!