Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet használn...

Terhesség alatt lehet használni orrcseppet vagy orrsprayt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! nem rég beteg voltag voltam,a dokim gyerek nasivint mondott,de azt is csak módjával.(20 hetes voltam akkor)
2012. ápr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
- voltag,tiszta dili vagyok ma összevissza kalimpálok. :)
2012. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia! nekem azt mondta az orvos, hogy használjak aquamarine-t, vagy mi a neve, már nem emlékszem. ez ilyen sós vizes orrspray, terhesség alatt ezt ajánlják. jobbulást és boldog babavárást!

17 hkm

2012. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én dokinál nem voltam, gyógyszertárban mondták hogy csak tengeri sós vizet lehet használni... Nekem Aqua Maris-t adtak, és baromira nem használt!
2012. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 12. 11:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Először én is tengervizeset használtam, hát ne is mondjam nem sok értelme van a pénzt kidobni érte, sós vizet én is kutyulok itthon. Aztán annyira nem kaptam levegőt, hogy mondtam a dokinak ez nem állapot. Én Ottrivint és RhinoSpray Plust használok, orvos engedélyével, felváltva, hogy ne szokja meg a szervezetem. Azóta nyugodtak az éjszakáim, eléggé allergiás vagyok ilyenkor. Nekem azt mondta ezeket lehet, mert ... hatóanyagot nem tartalmaz. Azt már nem tudom mit :D

Egyébként az első 12 hét kivételével folyamatosan használom, most vagyok 18 hetes. De egyeztess mindenképp a dokiddal, bár szerencsére a babámnak ezektől nincs baja, reméljük nem is lesz. Rosszabb, ha oxigénhiánya van.

Jobbulást!

2012. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!