Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Függ a baba neme a pocak...

Függ a baba neme a pocak állásától?

Figyelt kérdés
Nekem inkább lentebb van és nem olyan kerek,mint másoknak?Befolyásol ez valamit?
2009. jún. 18. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2009. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos igazából a pocak állásától nem függ.Ez csak egy népi hiedelem,mert ugye régen nem tudtak sok dolgot mivel megmagyarézni,ezért kitaláltak ilyen badarságokat.
2009. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá
2009. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát én nem mondanám.

a fiuval alig volt csipöm combom seggem, csak hegyes nagy hasam. most lányom lesz 8 hónapos vagyok de nyugodtan el tudnám takarni egy bö poloval, mert nem sok a hasam de mindenhova máshova szétterült, csipö stb. ugyhogy a néphiedelemröl csak annyit hogy a nagyanyám elöbb megmondta h lány mint az ultrahang!!

pl ilyen az ételek is: édes-fiu, savanyut eszel jobban akkor: lány

34km

2009. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én most voltam háziorvosi vizsgálaton.A dokinéni megnézte a pocimat és csak ennyit mondott,tudta,hofógy kisfia lesz vagy én közlöm a jó hírt.Néztem nagy szemekkel,és mondta,hogy aki kisfiút vár hasra hízik,combra,csípőre nem.Aki pedig kislányt vár inkább szélesedik.Volt sok kismamája és azt mondták soha nem tévedett még.

12 hetes korom óta tudom,hogy kisfiú.


25hetes pocis

2009. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hofógy=hogy

Bocsánat,csak siettem!:)

2009. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!