Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvosi (kézi) vizsgálat után...

Orvosi (kézi) vizsgálat után normális a hasfájás, görcsölgetés? Amikor megvizsgált akkor is éreztem fájdalmat.

Figyelt kérdés
Adnátok tanácsot,mit csináljak ,hogy elmúljon?
2012. ápr. 12. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen,normális. Nekem is volt,hogy görcsöltem utána, de elfog múlni. A méhed így reagál a vizsgálatra.Mennyi idős vagy? Ha még nem töltötted be a 35-36.hetet akkor vegyél be nyugodtan Magne B6-ot,pihenj le és elmúlik tőle. De ha semmit nem veszel be,akkor is abba marad! Boldog babavárást!

38htk

2012. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14 hetes vagyok.Vettem már be kettő magneb6-ot de nem használ.
2012. ápr. 12. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, el fog múlni.Ha nem most vetted be,hanem pár órája ,akkor nyugodtan vehetsz még kettőt. Naponta 3*2 nyugodtan bevehető. De biztos vagyok benne,hogy el fog múlni. Nekem is volt ilyen, én is megijedtem mert nem tudtam miért görcsölök. Próbálj meg pihenni!!
2012. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress egy másik dokit. Komolyan mondom. A WHO szerint is tökéletesen ellenjavallt a 28. hét előtt hüvelyi vizsgálatot végezni, de igazából az egész terhesség alatt is elkerülhető, csak tényleg indokolt esetben van létjogosultsága és akkor is a lehető legkíméletesebben szabad csinálni, mert bajt okozhat. Nem elég, hogy a te dokid fölöslegesen turkál, még kíméletlenül is teszi... Én váltanék, de rögtön.
2012. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem Magne B6 helyett Magnerot-ot javasoltak, nekem jobban bevált, kevesebb elég belőle a görcsök ellen, és árban is kedvezőbb. Recept nélkül kapható, és nem csinál akkora étvágyat mint a Magne B6. Boldog Babavárást!

18hkm

2012. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, vettem még be 2 magneb6 -ot és pihentem egy picit. A görcs elmúlt, pici hasfájás van még.
2012. ápr. 12. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem vagy vagy 38 hetes, akkor nem meglepő. De hogy 14 hetesen fájjon egy vizsgálat, itt valami nem stimmel. Remélem minden rendben lesz, és válts dokit. Legalábbis beszélj vele...
2012. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!