Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Pásztor Norbert (Szeged)...

Dr. Pásztor Norbert (Szeged) mennyibe kerül most egy vizsgálat? Tapasztalatok vele?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyszer voltam nála, elég bunkó volt...én mészáros gyulához járok!
2012. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bunkó volt? Miért? Mikor voltál nála? Mostanában? Mennyibe került?
2012. ápr. 12. 12:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nem hozzá járok, de 3 ismerős kismama is hozzá jár. Ők meg vannak vele elégedve.

Úgy tudom 7000 a magánrendelése, ha jól emlékszem. Pár hete kérdeztem az egyik kismamát.

Személyes tapasztalatom nincs vele, én rosszat nem hallottam róla.

Én Sikovanyecz Jánoshoz járok és 100%ig meg vagyok vele elégedve!

24hkm + 4éves anyukája

2012. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én holnap megyek hozzá, csak épp nemtudom, hogy mennek az ilyen dolgok, hogy kérjem fel. Kicsit félős vagyok. Sikovanyecz nekem drága, bár nekem is szimpi, a 12 hetes UH-ot is ő csinálta. Nála mennyi egy magánrendelés? És Pásztornak van UH-ja?
2012. ápr. 12. 18:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Sikovanyecz 13ezret kér, 4 hetente járok. De akármilyen problémám van, bemegyek a női klinikára, ott nem kér és nem is kap. Ezt előre megbeszéltük még az első terhességemnél.

Mindemellett, hogy drága, a szülésért nem tartja a markát, az elsőnél sem adtam a 10szerest, most sem fogom és nem néz rám ferde szemmel, mert nem voltam olyan hálás.

Pásztor: nem akarok neked hazudni, de szerintem nincs gépe a magánrendelőben. Pedig mondta a kismama, de nem emlékszem.

Régen Sikovanyecznak sem volt.

24hkm

2012. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Voltam nála! Nagyon rendes! Igen 7ezer ft. És van UH gépe. sajnos képet nem adott:(
2012. ápr. 13. 21:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy rendes volt!

Azt lehet tudni, miért nem adott képet? Nem is szokott adni? És ha kérnél?

25hkm

2012. ápr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kértem. aztmondta nem tud adni :( legközelebb megkérem, hogy legalább fényképezhessük le. Sikovanyecz sem adott a klinikán :(
2012. ápr. 14. 09:39
 9/11 anonim ***** válasza:

A klinikán nem adhatnak, ezért nem adott. Én minden alkalommal 1 v 2 fotót kapok nála.

25hkm

2012. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
következő alkalommal már úgyis nagyobb lesz. amúgy megkérdezhetem, hogy sikovanyecznek milyen a 4d gépe? csináltattál nála? Rajta gondolkodom vagy Kakuján.
2012. ápr. 14. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!