Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire jellemző a terhesség...

Mennyire jellemző a terhesség végén a kisebb vérzés?

Figyelt kérdés

Én 29 hetesen véreztem egy kisebb mennyiséget, természetesen megilyedve berohantunk az ügyeletre, és egy infúzió után egy hétig benntartottak, pedig tünetmentes voltam. De gondoltuk jobb félni, mint megilyedni.

És ma reggel megint volt pár csepp vérzésem. Nem fáj a hasam , nem görcsölök, még csak kemény sem vagyok, csak pár csepp vér van. Ez mennyire normális? Nem akarnék megint "feleselgesen" egy hetet kórházban lenni, mert városunkban nincs is szülészet, a párom a munkája miatt meg még látogatni sem tudna..

32 hetes vagyok, segítsetek légyszi, hogy mit gondoljak...


2008. ápr. 17. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel menni kellene dokihoz, mert lehet, hogy a lepény szórakozik, és vigyázni kell, nehogy idő előtt leváljon! A vérzést arra szokták fogni, de reméljük, nem lesz gond!!!!!
2008. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg orvoshoz kéne menned,itt más megoldás nincs..Nem érdemes kockáztatni,főleg ekkora terhességnél nem..Tényleg lehet a lepény is,ami ugye nem játék,de lehet egy fertőzés is(én már attól is véreztem az előző terhességnél).Azért jusson az eszedbe,hogy ekkora terhességnél nem kezd el az ember csak ugy minden ok nélkül vérezgetni.... 31hetes kismama
2008. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is erre jutottam, hogy jobban megilyedek, mint hogy nem menjek el. A körzeti is azt mondta, feltétlen menjek nődokihoz. Elmentem, de hál isten semmi konkrétat nem találtak azonkívül, hogy eléggé lent van a méhlepény, és a baba is, és valószínü megpattant egy ér. Kaptam gyógyszert, és pihennem kell, és ha rosszabbodna, be kell feküdnöm.

Köszönöm segítségeteket, nehéz megemészteni a bármikor jelentkező "ok nélküli" vérzéseket. Mert most sem erőltetem meg magam, sokat pihenek.. És ezt teszem még 7 hétig:-)

2008. ápr. 17. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!