Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős hányinger ellen mit...

Erős hányinger ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Holnap leszek 26. hetes, és pár napja késő délután-kora este erős hányingerem van, mint most is. Nem ettem semmi különöset, amit egyébként máskor nem szoktam, ma pl. csak 3-4 szem málnát ettem meg, mielőtt rámtört ez az érzés. Nagyon erős hányinger jött rám, pedig eddig sosem volt semmi bajom, még az első trimeszterben sem. Sikerült azt is átvészelni hányinger, hányás, émelygés nélkül.

De ez így most nagyon rossz, mert nem tudom, hogy mitől van. A picúr nyomná már a gyomromat? Pedig még hasam is alig van, és őt is leginkább lent érzem mocorogni, még a köldökömtől feljebb sosem volt.

Kérlek segítsetek, hogy mivel tudnám enyhíteni ezt az érzést! Még vizet se nagyon merek inni, mert attól is hányingerem van.


2009. jún. 18. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet h hü lyének fogtok nézni,de gyerekorvostól hallottam:kólát kell inni amikor hányingere van az embernek.

de állitolag van valami virus a levegőben,ami tisztára olyan mint egy megfázás csak 1-2 nap lefolyású,én most estem át rajta-torokfájás,hányinger,köhögés orrfolyás,fejfályássa jár.lehet h Téged is ez kerülget.

30 hetes

2009. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ezek mind megvoltak hányás,hányinger.Nagyon szenvedtem mert mindennapos volt.Én olyankor ettem párszem kekszet és jobb lett:)17hetes kismami
2009. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld ki a háztartási kekszet vagy a piritóst! Jégbehűtött gyümölcs is jó nagyon!
2009. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a citromfagyi,citromos víz és az üres kenyér vált be.Ja,meg védőnő javaslatára sima mackósajt.Vagy esetleg kefír,tej.
2009. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak azt nem értem, hogy miért most kezdődött ez a hányingeres időszak. Eddig tényleg semmi bajom nem volt, most kezdte a 25. héten.

Kipróbálom a javaslatokat!

2009. jún. 18. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél friss gyömbérgyökeret és főzz belőle teát. Csak egy kis darab kell 1 liter vízhez. Nekem ez segített.
2009. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!