Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha nincsen a terhesség...

Beatrix25 kérdése:

Baj, ha nincsen a terhesség alatt semmi rosszullétem?

Figyelt kérdés
12/5 hetes kismama vagyok.És nem igazán vannak rosszulléteim,nincsen semmi rossz tapasztalatom.De azt mondják,hogy az a jó,ha van hányinger...mert akkor erősebb a baba.ez igaz szerintetek?
2012. ápr. 13. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más és más..Szerintem nem feltétlen azt jelenti hogy nem erös a babád...
2012. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem baj, és hülyeség amit mondanak!!! :)
2012. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi:)én is így gondolom,csak kíváncsi vagyok,hogy vannak e még így többen is,mert szerintem többen vannak,akiknek van rosszulléte.
2012. ápr. 13. 12:23
 4/11 agleh ***** válasza:

Nekem az elejétől fogva semmiféle rosszullétem nem volt, álomszerű a terhességem, nem volt émelygés, hányás, mellfeszülés, vizesedés, lábdagadás, derékfájás. Az éjszakát még mindig 2 pisiléssel végigalszom, sőt napközben is tudok 1 órát aludni. És azt mondják nagy és erős a babám, igaz majd jövőhéten megyek uh- ra akkor többet fogok tudni a mértekről. Örülj neki ha jól érzed magad!

37 hkm

2012. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem sajna van hányinger. Örülj, hogy ezt megúsztad, szerencsés vagy!Ettől teljesen független, hogy egy terhesség alatt kialakuljion valami gond.
2012. ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem is hallottam ilyenről, sztem csak ezzel vigasztalják azokat, akik már kikészültek a rosszullétektől... :)

Babonákat vannak, pl. hogy aki többet hány, az inkább lányt vár (meg a fordítottját is mondták már persze).

Amúgy én még csak nem is émelyegtem egyetlen egyszer sem, nemhogy hánytam volna, 40+4-re makkegészségesen született a kisfiam :)

A melleim sem igen feszültek, nem is igazán nőttek, pedig annak örültem volna :)

2012. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem gondolom, hogy rossz előjel lenne, hogy jól érzed magad a bőrödben!Szerencsés vagy, hogy minden csendben zajlik.Én is a terhességem elején vagyok, soha nem voltam rosszul,pisilni is csak maximum egyszer megyek ki éjszaka, nincsenek egyelőre kellemetlenségeim és remélem ez így is marad:D
2012. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
később majd lesz!
2012. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is álomszerű volt a terhességem, a szülésem a nagykönyvben megírtak szerint alakult és az eredmény egy gyönyörű életerős, egészséges kisfiú. Úgyhogy érezd nyugodtan jól magad :)
2012. ápr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igazán irigyellek, kedves kérdező. Én is a terhesség elején vagyok, és néha fel sem bírok kelni az ágyból, olyan rosszul vagyok. Ma is kihánytam már a reggelimet. :(

Örülj, hogy jól vagy, és élvezd a terhességet. Remélem, hamarosan én is élvezhetem, mert egyelőre inkább keserédes szenvedés, de egyszer csak enyhülnek a tünetek...

Boldog babavárást kívánok! :)

2012. ápr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!