Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Szathmáry György melyik...

Dr. Szathmáry György melyik kórházban dolgozik? Vállal szülést? (Azt tudom, hogy a csepeli SZTK-ban és Budaörsön is rendel. )

Figyelt kérdés

#Szathmáry
2012. ápr. 13. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vállal már szülést sajnos! :( Én is jártam hozzá és ajánlott 1 orvos kollégáját akinél végül szültem!!És nagyon nem bántam meg, h hallgattam rá! mert nagyon pozitívan éltem meg a szülésemet!

2012. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vállal. De nekem ő nem is volt szimpatikus, nem tudom miért.
2012. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnálom! Nekem még eddig egyik orvosról sem volt ennyire pozitív véleményem, mint róla!
2012. ápr. 14. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Ketteske vagyok:


azért nem volt nekem szimpi, mert hozzá mentem le, mikor lobogtattam nagy boldogan a 3 pozitív tesztet. Majd látva a boldog arcom megkérdezte: és megtartom?

Majd rá két héttel ismét mentem, és ismét megkérdezte, és nekem úgy tűnt, hogy volt benne döbbenet is, hogy megtartom. Vagy én éreztem rosszul.

És nem hiszed el, de harmadszor is megkérdezte. Akkor voltam nála utoljára.


Véletlenül megismertem egy nagyon szimpatikus, fiatal orvost, aki nincs még kiégve, segítőkész és annál maradtam. Most nagy biztonságban érzem magam. Pár hét és szülök.

2012. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Ha csepelen keresel orvost, akkor én tudom neked ajánlani Dr. Ruscsák Mihályt! Én nála szültem és tényleg nagyon pozitívan éltem meg az egészet! Nagyon jó orvos, nagyon meg voltam vele elégedve!!!!

2012. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. ápr. 16. 13:12
 7/7 anonim válasza:
a szathmáry tényleg elég bunkó tud lenni... én se szerettem hozzá járni...
2012. aug. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!