Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan működik a szegedi női...

Hogyan működik a szegedi női klinikán a szülés utáni egyszemélyes szoba "bérlése" és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak annyit kérdeznék, hogy első baba? Mert akkor inkább 2 személyeset kérj, egyedül ne akarj lenni vele. Nekem is ezt tanácsolták, és nagyon örülök, hogy így is lett. Ketten voltunk, tudtunk egymás babájára figyelni, ha kimentünk a szobából, tudtunk kihez szólni, stb. Szerintem nem kell ezt részletezni, sokkal jobb így, mint tök egyedül...
2012. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy működik, hogy előre be kell menni az újszülött osztályra, ahol a nővér beírja a foglalási naplóba, hogy mely napokra szeretnéd lefoglalni a szobát. Nyilván ez változhat még, de ahogy közeleg az időpont, úgy lehet változtatni. AKi lefoglalja elsőbbséget élvez azzal szemben, mint aki ott találja ki, hogy az alapítványi szobát szeretné. Napi 10.000-Ft, pontosabban éjszakánként számolják. Én mindkét gyermekemmel igénybe vettem. Fizetni utólag kell, mielőtt elhagynátok a kórházat, a felvételi irodán tudod rendezni a csekket.

2012. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!