Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél 10...

Második terhességnél 10 hetesen a méh még nem emelkedik ki egyáltalán a medencéből? Mekkora ilyenkor a méh?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat !!!!!

2012. ápr. 12. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Fél perces keresésre ezt dobta ki: [link]
2012. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi hogy fáradtál a kereséssel

egyébként én is tudom mi az a google és társai

de miért ne kérdezhetnék itt, ha akarok nőtársaimtól,már

mindenki mindenkinek a googlét szajkozza


akkor minek találták ki ezt az oldalt?..

2012. ápr. 12. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem kéne bunkózni, a válaszoló bizonyára csak azt próbálta megmutatni Neked, hogy kevesebb idő alatt is kaphatsz választ a kérdésedre a google segítségével, mivel a többi kismama is valószínűleg onnan tudhatja a választ, nincs belénk kódolva ez efféle tudás. egy pillanat alatt rá lehet találni, itt pedig mire választ kapsz, akár negyed óra is eltelhet.
2012. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem bunkóztam szerintem..

egyébként megkaptam a választ amit akartam, és megköszöntem hogy talált nekem egy oldalt.


én is szoktam segíteni és keresgélni ha vki nem talál vmit és nem írom oda hogy fél perces keresésre ezt dobta ki..


de azért köszi, nekem ehhez nincs kedvem ,se erőm stb.. veszekedni!

sziasztok!

2012. ápr. 12. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!