Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27. hétben járok. Eddig...

27. hétben járok. Eddig szépen, aktívan mozgott a babám, azonban tegnap óta lusta egy kicsit. Ugye nem kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Mozog, de nem annyira mint eddig. Idegesít, hogy nehogy baja legyen, anyukám szerint azonban ez normális. Akkor lenne gond szerinte, ha egyáltalán nem érezném, hogy mozog. Nálatok is volt ilyen? Köszi előre is a válaszokat :))
2012. ápr. 14. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

sokadik kérdés tegnap óta.

nem kell aggódnod, ez a front miatt van valószinű.

nem is előírás hogy folyton rugdosson.

ő is pihenget,lustizik, néha meg aktívabb,

mi sem vagyunk egyformák.


de ha továbbra is ilyen lusta,egyél egy kis csokit, igyál tejeskávét attól kicsit beindul. :)

2012. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 timszy25 ***** válasza:

Ne izgulj nincs semmi gond.Ők is megérzik ezt az időt azért lustábbak:)

Ilyenkor nekem se nagyon szokott mocorogni.

34 hkm

2012. ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tök érdekesen meg lehet figyelni gyakorikérdéseken a frontokat, valóban sokan írják, hogy kevesebbet mozog a manó. :) Nekem amikor itt sokan írják, hogy lustul a babájuk akkor mozog rengeteget, amikor pedig azt írják, hogy kirúgja az oldalukat, na az én pockom akkor pihen.... :)))


Minden babának vannak pihis napjai, semmi baja. :)


36 hetes kismama

2012. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért figyeld!!!

Sok minden gondra utalhat a feltűnően kevesebb mozgás!!!

Megnézetni nem kerül semmibe!

2012. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)) tegnap este már aktívabb volt, este egy kicsit hagyott is aludni. Azért persze figyelgetem, jövőhéten meg úgyis megyek be a védőnőmhöz. De szerencsére megjött a kedve, igaz ma reggel kicsit megint lusta, csak párat rúgott. :)
2012. ápr. 15. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!