Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok eddig...

23 hetes terhes vagyok eddig minden nap éreztem a babát. Volt hogy egyik nap aktivan a másik nap kevésbé. De ma még be se jelentkezett. Aggodnom kellene?

Figyelt kérdés
vagy mit kell csinálnom hogy jelezzen?
2010. ápr. 28. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugrálj egy kicsit hangos zenére :) vagy igyál egy kávét, vagy kólát, vagy egyél csokit...

Vagy simán feküdj hanyatt, és várj...

Ha nagyon aggódsz, menj el a védőnőhöz, hogy hallgasson szívhangot.

2010. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 23hetes km vagyok.Ne aggódj,nekem is ugyanezt csinálja.Már kétszer mentem ezért orvoshoz,de semmi baj.Szerintem a te babáddal sincs semmi probléma.Ne aggódj!Nekem az ultrahangon mondta a hölgy,hogy ha nem érzem a babát akkor csináljam azt,hogy sötétítsem el a szobát,kapcsoljak ki mindent,legyen teljes csend,feküdjek hanyat és koncentráljak erősen a babára.Nekem ez bejött próbáld ki te is.Nyugodj meg.Írj,ha már megmozdult a pici.
2010. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor a köldököm környékén megráztam a hasam, erre egyből "felébredt", szerintem nagyon utálta. Vagy a háton fekvés is bejött.
2010. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!