Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok gyomorsavra valami javaslat?

Sok gyomorsavra valami javaslat?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szinte a terhesség elejétől sok a gyomorsavam,és szenvedek is vele rendesen minden evés után bármit is eszem.Gyógyszert nem szívesen szednék ha nem muszáj.Ja és légyszíves olyasmit írjatok amit bármelyik országban kaphatok,mert külföldön élek.Köszi.
2012. ápr. 14. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!

A sodabicarbonat szerintem szinte mindenhol lehet kapni. Nekem az vált be.

2012. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
terhesség ideje alatt nem lehet szódabikarbónát enni úgy tudom.nekem a Rennie jött be valamennyire enyhítette.azt lehet szedni terhesség ideje alatt.
2012. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Rennie-t javasolta a nőgyógyász. Azt nyugodtan szedheted.

Lehet ott kapni?

Ha nem megy, akkor iktasd ki a cukrot, a sok sót és a késői vacsorát, és csak tiszta vizet igyál!

Jobbulást!

2012. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hü köszönöm.Csak ahogy említettem gyógyszert nem szeretnék szedni még akkor sem ha terhesség alatt lehet,csak a legutolsó választás képen.
2012. ápr. 14. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézz szét van-e Salvus víz. Bár ez itt Mo-on Bükkszékről való,nem tudom exportálják-e. Én ezt kezdtem el inni tegnap, kiváncsi vagyok használ-e majd. Azt mondják jó.
2012. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kekszet rágcsáltam(háztartásit) az nekem mindig bejött.
2012. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Adrika ***** válasza:

Nekem se a Rennie,se a keksz nem vált be.

Csakis a Salvus víz,Sparba lehet kapni,699 ft a 1,5 liter.

Eleinte fura íze-szaga van,én már hozzászoktam,nem érzem.

De hatásos :)

2012. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is a Salvus vizet iszom, pár perc alatt helyrehoz.
2012. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!