Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet Bp-en nem őrjítő...

Hol lehet Bp-en nem őrjítő áron babaholmikat venni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a kiságytól a babaocsin keresztül a kiscipőg.
2009. jún. 19. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én kiságy, takaró, huzat, matrac, ilyenekben az IKEÁra szavazok, az alapdolgok elég kifizethetőek szerintem. Illetve Vaterán is láttam új ágyakat, pelenkázókat, amiket vidéken gyártanak, sokkal olcsóbb, mint Bp-en. Ők is elég olcsók, bár én még nem használtam: [link]

Babaruha a Tesco-ban elég kifizethető szintén, nem szó szerint olcsó, de szépek, illetve a One Way-ben is szeretem a babaruhákat, csak pamut, jó áron. Babakocsit én Vaterán vettem, használtan.

2009. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Ezen a linken amit megadtál, tényleg jó sok minden van, és egész jó áron. A minőség is jó vajon? Gondolok itt a babakocsira, vagy autós ülésre. Ti mi szerint választottatok babakocsit? Olyan nagy választék van, és olyan nagy árkülönbséggel. Mit érdemes venni?

2009. jún. 19. 12:26
 3/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát őszinte leszek, baba nélkül első baba előtt nekem nagyon nehéz volt babakocsit venni! Kinéztem a Quinny-t, mert tágas, merev, lapracsukható, de drága volt újonnan, úgyhogy megvettük használtan. Most le is szeretném cserélni, mert mások a bébi igényei, mint amit én gondoltam (utálja a mózest, de a sportkocsiba még nem rakhatom, igy vennem kell egy olyat, ami kicsiknek is használható majdnem fektetve, kicsit döntve, de kilát belőle, és később ülve is lehet benne...). Ilyeneket nem tudhatsz előre... Szóval az én tanácsom, hogy semmi bonyolultat és csili-vilit ne vegyél elsőre, mert lehet, hogy utálni fogja a bébi, és cserélheted le!!

Nem tudom, jó-e ez az oldal, találtam egy másikat is, ami nekem szimpi, de még azt sem használtam: [link]

Ruhákat bevallom, én Angliából rendelek innen: www.mothercare.com, mert nagyon jó a minőségük. Itt viszont drága a szállitás (kb 8000e forint / csomag), úgyhogy sokmindent kell rendelni, hogy árban jól kijöjjön, de akkor kijön kb 1 ruha / 800-1000 forintra.

Jó vásárlást!!

2.5 hós bébi anyukája

2009. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek a babakocsik tényleg olcsók a kategóriájukban, állítólag a Lurdy házban a kler bútorboltban is árulják őket.


Még én is csak a nézelődésnél tartok, IKEA-ban van rácsos babaágy most 8000 Ft/ért, bele vákummatrac 3000 alatt, bár mi már a kókuszmatrac mellett döntöttünk, az mondjuk nem IKEA és 7000. Szőnyeg szintén IKEA. Ha jól tudom, most van valamilyen kiárusítás, de nem tudom, hogy mi van leárazva.


Mi leginkább a 3-4 funkciós babakocsikat és a travelsystemes kocsikat nézegetjük, mert azokban már benne van az autós hordozó, amit később úgyis kell venni másikat, ahogy nő a baba. A sima autós ülésbe a csecsemőt ugyebár még nem tehetjük.

2009. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

hűha, ez zényleg jó tanács, akkor nem fektetünk be mi se egyből drágába. Lehet megpróbálunk ismerőstől kérni kölcsön, aki már nem használja, és utána veszünk egyet, ha kiderült milyen is lenne jó.

A babaruhásat megnézem, ha tényleg jó, lehet megéri akár a szállítás is :)

Köszi újra.

2009. jún. 19. 13:07
 6/15 A kérdező kommentje:
jaj, olyan sok szempont van, amit figyelembe kell venni
2009. jún. 19. 13:08
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is a bippa kft tudom ajánlani, mint az első. Nagyon olcsó és jó a termékük. Mi mindent itt vettünk meg!
2009. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2009. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én a teszveszen vásároltam be majdnem mindent,és több tízezret spóroltam. :)
2009. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
baby outlet nagyon jó dolgok vannak nem használta újak csak kedvező áron én ajonlom neked.
2009. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!