Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális az erős...

Szily Luca kérdése:

Mennyire normális az erős zavaró fájdalom a combtöveknél, medencénél (főként joboldalon jelentkezik). Iletve mellek közt, bordáknál és derekon? 30hetes kismama.

Figyelt kérdés

Szörnyen fáj a combtövem, még ha senmit se csinálok csak fekszem akkor is (napok óta mást senm teszek). A melkasi iletve bordafájdalom gondolom normális lehet, de kicsit furcsálom hogy enyire zavaró lenne és inkáb csak a job oldalamon jelentkezik. Megis avgyok fázva 1hete körübelül.

Remélem tudtok pár jótanácsot adni.



2012. ápr. 15. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is fáj a combtövemnél,és néha a hüvelyembe is nyilalgat.Szerintem normális.Bár elég kellemetlen,és hol van még a vége. :(


31+6 hkm

2012. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. a 20 héttől jelentkezett ez a fájdalom a combtöveknél, medencénél, és előtte a farokcsontnál is. Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy ez a combtövi fájdalom természetes, és azért van, mert nyúlnak a méhszalagok, ahogy nő a hasad, meg a baba. Könyvek azt írják, hogy kb. a 24. hétig jellemző, de nekem is megmaradt, bár nem olyan intenzíven, most vagyok 29. hetes. De pl. ha öltözök, egyik lában emelem, akkor nagyon érzem. Már nincs olyan sok hátra, kitartás, és boldog babavárást Neked!
2012. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Sajnos normális:-( Nekem is van, de csak a bal combtövemnél.nekem fekvésnél (oldalt fekvésnél)jön elő, illetve mikor öltözködöm,alig bírom emelni a lábam. Először én is azt hittem,hogy ez valami egyedi dolog lesz, de hallottam,hogy másnál is előfordul. Én most múltam 38 hetes és még mindig jelen van. Lehet,hogy nem annyira intenzív,de megmaradt, ez már csak szülés után fog elhagyni engem! :-)

2012. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, és ahogy haladnak előre a dolgok, nekem pl. egyre durvább.


37 hetes km

2012. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én magnerotot szedtem rá orvosi tanácsra és elmúlt!
2012. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek:)
2012. ápr. 18. 20:51
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én olvasva ezeket a sorokat kicsit aggódom. Ugyanezeket a tüneteket élem át. 28 vagyok első baba. Medence-, combtő-, és farokcsont fájdalom, emellett nem tudok sokat állni, mert az egész lábam tőből le akar tőle szakadni, üléstől meg a csípőm fáj, és még dagad is a lábam. CSAK AZ A BAJ HOGY ÉN MINDÖSSZE 10-11 HETES VAGYOK!!! akkor is normális ez ha ennyire pici még a babukám?
2012. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes vagyok és nekem is fáj...
2016. júl. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bogyo0528 ***** válasza:
Combtő ,hüvely, varcsont 👐28 hetesen 😩
2018. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 bogyo0528 ***** válasza:
farkcsont*
2018. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!