Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üres petezsák? Kb.3-4 hetes...

Üres petezsák? Kb.3-4 hetes terhes vagyok és üres a petezsák. Ez változhat még? 29-én kell visszamennem a dokihoz.

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor volt meg a menzeszed?
2009. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
persze nagyon korán van még!! amugy 3 hetes nem lehetsz legalább 4 kell legyél.
2009. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3-4hetes terhesen nem látszik még sok minden! Nekem 8 hetesen tudták biztosra megmondani hogy terhes vagyok. Azóta már 7 hónapos a lányom!
2009. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi kismama :) én a 2. babámat várom, és mind a 2x így indultunk. 5 hetesen üres volt, az első babámnál 7 hetesen volt egy pont, és volt szívhang, most 5 hetes uh után csak 9 hetesen mentem, akkor meg kész kis emberkét láttam :)
2009. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem korai lenne kijelenteni, még biztos vissza kell menned az orvosodhoz! 29-én már jóval több látszik, addig ne félj! Bízz a megérzéseidben, szerintem éreznéd, ha baj lenne! Tünetek meg nem biztos, hogy jelentkeznek, nekem elég soká volt valami terhességi tünet,mert a tesztek már nagyon korán kimutatják a terhességet!
2009. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Április 30-án volt meg utoljára.Az a baj hogy az utobbi napokban nagyon sokat idegeskedtem és félek hogy ez miatt nem fog változni.Azt mondta a doki hogy 29-ig még kifejlődhet és lehet a Pzsákban embrió.A doki pihenést javasolt és nyugodtságot,de sajnos egyiket sem tudom betartani,önhibámon kivűl.:( ;-(
2009. jún. 19. 13:12
 7/10 anonim ***** válasza:

ha ápr 30 án volt meg akkor most vagy 7 hetes, nem pedig 3-4....ugye utolsó mensi első napjától számoljuk.

nekem ápr 23 án volt meg utóljára, most lennék 8 hetes, de csak 7 vagyok, mert pé m csak 19.napon volt.

Sztem még bármi lehet veled, jó lenne pihenned, drukkolok, én ma megyek dokihoz.

2009. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5 hetesen voltam először dokinál,és semmit nem látott.visszarendelt egy hét múlva és akkor már ott volt az én kis bébim.jelenleg 30 hetes terhes vagyok.tudom hogy nehéz ilyenkor megnyugodni,mert maga volt a pokol az az egy hét.ilyenkor még 1 nap is sokat jelent a fejlődésében.nyugi ott lesz az a picurka!!!
2009. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is csak azt tudom javasolni, hogy próbálj meg pihenni, hiszen az a legkevesebb amit megtehetsz magatokért, nem gondolod? Vigyázz nagyon magadra, meglátod minden rendben lesz. Csak bíznod kell!!!
2009. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha április 30 án volt meg akkor 7 hetes vagy, nekem ugyanez a szitu. Ma voltam uh, hála isten nálam minden rendben. 29 megyek én is legközelebb. Még minden kialakulhat nálad is,lehet hogy később volt a peteérésed, de valóban ne aggódj, mert az nem jó neki. Nyugi. Remélem nálad is minden rendben lesz.
2009. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!