Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan késleltetheti a...

Utrogestan késleltetheti a vetélést?

Figyelt kérdés
A tájékoztatóban le van írva, hogy késleltetheti a vetélést. Van olyan aki szedte, mert barnázgatott, és utána mégis elvetélt? Mennyi idő után? Egy hete szedem, még mindig barnázgatok, enyén rózsaszínesen vérezgetek.

2012. ápr. 15. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én kétszer vetéltem el, mindkétszer használtam az Utrot. Nekem nem segített...Az elsőnél véreztem és használtam,de pár napra rá az uh-n már nem élt a pici. A másodiknál 6 hetesen kezdtem barnázni és elkezdtem használni. A 10-ik héten elhalt a baba, de a 6 hetes uh-n volt szívhangja. Végig hol barnáztam-hol elmúlt. Nálam sajna így volt.
2012. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én háromszor vetéltem el. Kettőnél szedtem de nem maradt meg. Most is szedtem bár most nem volt semmi jele vetélésnek de a biztonság kedvéért felírta a doki.Eddig minden rendben. Már elmúltam 12 hetes és holnap megyünk uh-ra. De pihenj mellé sokat.
2012. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is ettől vártam a csodát, de 2 hétre rá elvetéltem, 7hetesen...pedig nekem elmúlt A BARNÁZÁS 4nap alatt tőle. Aztán jött a rózsaszín vérzés, majd a vetélés.

Most már nem szedném újra,,,mert szerintem is csak késleltetésre jó,és felesleges reményt ad. ha a vetélés van "megírva" akkor semmi nem segít. Ez az én véleményem.

Remélem neked szerencséd lesz,,, nem mindig jelent rosszat..

2012. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, holnap megyek dokihoz, akkor már többet tudok. A basbához sok boldogságot kivánok!
2012. ápr. 17. 17:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi volt a dokinál????
2012. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel :) remélem jó hír---
2012. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sajnos a doki már nem látott semmit.... Azért vett még vért, hogy a méhen kívülit kizárja (sajnos korábban már volt). A jó az, hogy a méhem teljesen kitisztult, nincs szükség beavatkozásra. Most hormonvizsgálatok lesznek, mert több vetélésem is volt korábban.

De nem adjuk fel, amint lehet ismét próbálkozunk.

2012. ápr. 19. 07:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom! De sejtettem sajnos...

Nagyon rossz érzés ez. remélem minél előbb örülhetünk végre egy igazi növekvő pocaknak :( Annyira várom-és annyira kívánom nektek is akik hozzám,hozzánk hasonlóan küzdetek..

2012. ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Nagyon sajnálom és hidd el tudom mit érzel. A második vetélésem után jártam mindenféle vérvételekre de nem találtak semmit majd a harmadik után csináltak egy hiszteroszkópiát és ott se találtak semmit. Majd mikor már feladtam az egészet és azt mondtam, hogy az én fiam egyke marad mert nem vagyok hajlandó több fájdalmat átélni, akkor jött a mostani kis csodám pedig egyáltalán nem bíztam már benne. Sikerülni fog neked is . Szorítok érted

2012. ápr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mind a kettőtöknek köszönöm a biztatást. Szerencsére nekünk is van már egy két és fél éves lányunk, érte is erősen megküzdöttünk. Most sem adom fel :)
2012. ápr. 19. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!