Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltatok az Utrogestan tablett...

Voltatok az Utrogestan tablettától úgy, mintha be lennétek drogozva?

Figyelt kérdés
6.napja szedem és egyre rosszabb..szédülés, álmosság, nehézkes beszéd, nyomás a fejben(bevétel után fél órával). Egyszóval kótyagosnak érzem magam tőle. Nagyon kellemetlen, hiszen családom van, tehát tennivalóm is.
2012. márc. 25. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, de hallottam, hogy az orálisan szedhetőnek ilyen mellékhatásai lehetnek. Szólj a dokinak, hogy írjon inkább hüvelygolyót, én is azt használom, semmi bajom tőle.
2012. márc. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy kérd a kapszulát. Attól nekem sem volt semmi bajom.
2012. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a szájon át szedhetővel sem volt semmi ilyen, de azt mondták, hogy ha lenne, akkor váltunk hüvelytablettára. :)


33 hetes km

2012. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem volt tőle. De elképzelhető. Szólj a dokidnak, hogy ilyen tüneteket érzel.
2012. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a hüvelygyöngyöt használtam, és semmi mellékhatást nem éreztem.
2012. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Éin is a tablettát szedem (3x2) és a bevétel után fál órával szintén álmosság, szédülés jön rám. Ami javított a helyzeten, hogy a tablettákat evés közben vettem be, így kevésbé vagy egyáltalán nem jelentkeztek a tünetek. Nekem a hüvelytabletát nem ajánlotta az orvosom (előző terhességemnél azt kaptam), mert nagyon felpuhíthatja a méhszájat.
2012. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok!Nekem sajnos ,hogy teherbe essek az orvos javaslatára kéne szednem a tablettát mert 2,2 a progeszteron szintem amivel 0 % az esély ,hogy teherbe essek...Nagyon kétségbe vagyok esve mert nem tudom,hogy mi lenne a megoldás mert egyszerűen többet nem merem beszedni ezt a gyógyszert mert szedése alatt olyan voltam mint egy részeg és mikor abbahagytam rá 2 napon belül nagyon szapora pulzust tapasztaltam és nagyon ilyesztő ,halálfélelmetes volt az érzés.
2013. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérjél hüvelygolyót!
2013. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!