Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a menstruáció és lefeküdtam...

Ha a menstruáció és lefeküdtam a barátommal lehetek terhes?

Figyelt kérdés

véletlen 1-2 másodpercel később vette ki mint kellett volna.


tudom, hogy nem egészséges menstruálás közben érintkezni. úgyhogy ha lehet ilyen válaszokt ne írjon senki

köszönöm



2012. ápr. 16. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
lehetsz, de nagyon kicsi az esélye. (semmi gond a menstruáció alatti aktussal. legyen tiszta)
2012. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Tehát mensi alatt volt az aktus??!Akkor kizárt a terhesség.Ebben a pár napban "szabad a pálya"...A menstruáció első 2 napján nem ajánlott a szex de a megfelelő higiénia betartásával a többi napokon nyugodtan.Ezért nem ítél el senki!Egészségedre :)
2012. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha korán van peteérésed és a párodnak a hímivarsejtjei extrém hosszúságú napig képesek élni, akkor lehet. De ennek kicsi az esélye. Sosincs biztonságban az ember!
2012. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
érdekes, amit írsz kedves utolsó. mi például egy évig próbálkoztunk az állítólagos peteérésem napján, azelőtt, azután, mégsem sikerült a baba. aztán a menstruációm 5. napján szeretkeztünk, s láss csodát, 20 hetes terhes vagyok.
2012. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Gratulálok a babához!

Ezekszerint korábban volt peteérésed. Mint, ahogy nekem is. :)

Üdv: 27 hkm

2012. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
boldog babavárást pocakos társam! :) előző voltam.
2012. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igenis teherbe lehet esni menzesz alatt! Én pl így jártam, és 1000%, hogy akkor!
2012. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves második, bár mi terveztük a babát, én is a menstruációmkor estem teherbe (egészen biztosan, abban a hónapban csak akkor voltunk együtt fogászati műtét és következményei miatt), egy "extrapeteérésből". :)) Úgyhogy ez bizony nem igaz. Az esély jóval kisebb, de közel sem nulla. (Tekintve, hogy mennyi idő a megtermékenyített petesejt vándorlása a méhbe - ennyi idő alatt meg tud úgy vastagodni a nyálkahártya, hogy beágyazóódásra alkalmas legyen). Kb. két hét múlva tesztelj.


36 hetes kismama

2012. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. vagyok, egyébként a ciklusaim szabályosak voltak, tehát abszolút nem is számítottam arra, hogy akkor is sikerülhet, de persze nagyon örültünk neki.
2012. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!