Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhesség után...

Méhen kívüli terhesség után mikor jön meg legközelebb?

Figyelt kérdés
8 napja volt egy műtétem, mert méhen kívüli terhes voltam. Laparoszkópiás és laparotómiás műtétem volt egyben. Sajnos az elsővel nem tudták megoldani a problémát, ki kellett venni a bal petevezetőt. Tegnap kiszedték a varratokat és újra el kezdtem vérezni pedig 3 napja elmúlt. Lehet, hogy már meg is jött? Vagy valami baj lehet? Segítsetek kérlek, akinek volt már ilyen műtéte szívesen venném a tapasztalatait. Sajnos a dokiktól túl sokat nem tudtam meg, h ilyenkor mik fognak történni a testemmel.

2012. ápr. 12. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem "csak" laparoszkóppal vették ki a petevezetékemet és rá 3 napra elkezdtem vérezni. De nem úgy, ahogy a mensi szokott megjönni. Beijedtem, bementünk az ügyeletre estefele (épp a párom szülinapja volt, vártuk a családot, szóltunk, hogy később jöjjenek, mert probléma van...), ott mondta a doki, hogy ez mensi, csak engem nem világosítottak fel, hogy ilyen hamar megjön... Én azt hittem vagy 2 hónapig meg se jön...


Hogy bátorítsalak, tavaly másjusban volt ez a dolog, lombikkal sikerült a méhen kívüli, utána a novemberi lombik sikerült és most is mocorog midkét picurka a pocimban:).

2012. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Először is nagyon gratulálok! :) Jó ilyet olvasni, hogy egy ilyen tragédia után pozitívan folytatódik az élet. :)

Másodszor köszönöm a választ! Igazából engem sem világosított fel senki, hogy hogy is lesz a jövőben. Remélem, h nekem is a menzeszem és nincs baj.

2012. ápr. 12. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kedves vagy. Nem vagyok doki, de szerintem menzesz lehet Neked is.
2012. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!