Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kórházba miket kell vinni a...

Katicabogárka20 kérdése:

A kórházba miket kell vinni a babának illetve a babának? (Miskolcon a Semelweis Ignácba)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Pelenkát, popsitörlőt a babának.

A mamának mindent. Kapsz hálóinget, de lehet sajátot is hordani.

Nem adnak semmi mást. A szobába a pelenkázón van alkohol és popsi kenőcs. A nővérek öltöztetik fürdetéskor, így arra nem lesz gondod. De minden mást neked kell vinni.

2012. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A könyvekben lévő listákat ne nézd, mert úgy jársz mint én és lesz egy rakás felesleges cuccod. A babának popsitörlő és pelenka kell, valamint én vittem 2-3 textilpelust is. Elég ha max 2 hálóinget viszel, teljesen jó a kórházi arra a célra, hogy "összekenje" az ember. A saját is csak arra kell, hogyha jönnek látogatóba és nem a kórháziba szeretnéd őket fogadni. Ami még neked fontos: tusfürdő, papucs (egy zuhizáshoz és egy bentre), köntös, törülköző, fésű, fogkefe, fogkrém. Alsóneműt én az eldobhatóst javaslom, másra nincs szükség csak esetleg a hazamenetelnél. Wc deszka papír, wc papír, jó vastag betét, zsebkendő. Telefon, telefontöltő, evőeszköz, és esetleg egy kényelmes párna. Ennyi ami fontos és amire szükséged lesz. Egyébként a kórház nagyon szép és kedves mindenki. Javaslom a folyosón lévő fém padon való üldögélést, nagyon jó! :))))
2012. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!