Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az ha elmegyek...

Miért van az ha elmegyek sétálni vagy valahova megyek elkezd fájni a hasam? Egyszer jobb egyszer bal oldalon?

Figyelt kérdés
Már egyre többször fordul elő és nem tudom mi okozza!A petefészeknél szokott fájni!De csak akkor fájt ha mentem!Már négyszer fordult elő eddig!Lehet,hogy az lesz a legjobb ha elmegyek dokihoz nem?
2012. ápr. 16. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Nálam is így van. Én 11 hetes vagyok, a kezdetektől így érzek. Igaz, én táppénzen vagyok, sokat kell pihenjek, de ma például voltam a terhesgondozóban aztán a munkahelyemen, délben haza jöttem csináltam egy kis kaját, és most már muszáj volt lepihennem, mert nagyon érzem a méhemet. Szurkálni is szokott jobb és baloldalt. Azt mondják nyúlnak a szalagok. Említettem a dokimnak is ezt, azt monda amíg nincs görcs meg vérzés, nem kell aggódni! Remélem igaza van...
2012. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
23 hetes vagyok!
2012. ápr. 16. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!